Přejít na výpis diskuzí

Urs Bühler

OSOBNOST 29.6.2009 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boží hlas, nádherný muž, prostě miluji ho. Hodně štěstí Urzi *16* *16* *16* *14*
  • Jesti je nebe a v něm zpívají andělé,tak mají hlas jako Urs.K tom je ještě vážně SEXY ;-) :-)
  • Má úžasný hlas a všichni se k sobě hlasově krásně hodí.Už se nemůžu dočkat,až je 3.října uvidím na živo *14*
    • Bylo to úúžasné! Nemýlím se, že? Byla jsem na nich už před dvěma lety a ted to bylo ještě famoznější! :-)
      • Áno, tento koncert má IL DIVO výborne pripravený, bola som v Bratislave 27. 9. na ich koncerte a ešte dnes vo mne rezonuje...boli neskutočný, famózny a samozrejme všetci boli vynikajúci a veeeľmi feši - ako vždy, koncert si užívali a roztancovali aj divákov, úžasná show....ach tie hlasy,nádherne im spolu ladia....Simon Cowel mal vynikajúci nápad dať dohromady týchto talentovaných spevákov....hudba z inej dimenzie a oni tiež ... *14*
  • Nádherný zpěv, opravdu nádhera. Chtěla bych to vidět na živo *14* .
    • Keď prídu nabudúce, určite si ich show nenechajte ujsť, zo srdca Vám to prajem....koncert bol famózny a oni tiež...sú neskutoční, hudba z inej dimezie... *4*
  • Tak jsem mile potěšena že tento zpěvak je ve stejný den narozen jako já akurát už o rok dřív..Mám radost ;) :-* *14*
  • happy birthday

    beautiful birthday wishes you dana
  • Urs má dnes narozeniny

    všechno nejlepší, hodně zdraví a hlavně hodně krásných písní s Il Divo *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit