Přejít na výpis diskuzí

Václav Jiráček

OSOBNOST 27.12.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu proč tak dobry a charizmaticky herec není teď víc obsazovány...zacatek filmove kariéry měl exscelentni a teď to nějak ustrnulo...je to skoda! snad se to zase rozjede!
  • takovej sexoušek .. to se jen tak nevidí .. v tom jánošíkovi byl úplně l sežráni ale pak jak ho mučili .. chudák .. asi jsem se zamilovala .. no prostě nejkrásnější herec naší generace .. kdyby ho nikdo potkal tak mu vzkažte at se ozve .. ja nwm nwm ale fakt tak krásnej herec .. proč? proč? .. no co aspon se má člověk jakýho sexouška koukat .. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Nevím co je na něm přitažlivého, protože můj typ to tedy není. *10*
  • hraje ted někde v divadle a v čem? děkuju:)je tak krááááásnej a sladkej *14* *14* *14* *14*
  • je opravdu dobrý herec *5*
  • Does anyone of you know the e-mail address or any contact to Vaclav Jiracek ?
  • Vášek momentálně (pokud se nemylím, protože už jsme se dlouho neviděli) hraje pouze v inscenaci TEREMIN v Dejvickém divadle... je to velice dobré představení, ale pokud chcete na to jít jen kvůli němu, tak jeho role je tam vážně dost malá... :/
  • Ahoj,
    chtěla bych se zeptat, kam se na Václava Jiráčka dá jít do divadla.
    Díky za info, S.
  • Nejkrásnější herec v ČR *14* A v tom Janošíkovi bych ho úplně snědla jak je tam nádhernej a sladkej *4* Chtěla bych aby takhle vypadal můj kluk *2*
  • Má charizma !

    Je Václav gay ? nebo bisexuál ?
  • Zmetek

    Já toho umrdance najdu a pak si s nim pohraju, třeba jako velevážený pan Karel Roden ve filmu Hlídač č.47 ...za to co udělal svý bejvalí.Byli by jste všichni moc překvapený jak se tahle hvězda chová. Srab ani nevytáhne paty z baráku aby čelil svým problémům. Je a bude vždycky jedna velká NULA.
    • Ahoj.Docela by mě zajímalo,co udělal svý bejvalý,ale jelikož neříkáš nic konkrétního,tak si myslím,že jen blbě kecáš.Ale i kdyby něco spravil,tak má na to nárok,je to jen člověk a žadnej superman.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit