Přejít na výpis diskuzí

Václav Valtera

OSOBNOST 8.11.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šikula

    náš milovaný Vašek se stal otcem *1* mají chlapečka jmenuje se štěpán a má se čile k světu sice jsem ho neviděla ale vím to od jeho bratra *15* takže ted ho asi dlouho neuvidíme v Hronově a to mě docela mrzí *9*
    • strejda:)

      No tak Šťepánek je ten nejroztomilejší miminko na světe a je kráááásně...samozdřejmě po mamince mé sestřenici.... *1*
  • Vašek ;)

    Ou Ulici nesleduju ale prej tam hraje nakej Václav Valtera a jeste jedna vec sice nejsem ten herec ale jmenuju se taky Václav Valtera akorat mi neni 22 ale 16 :D
    • Re: Vašek ;)

      tak ty určitě nejsi *9*
  • ;)

    Vašíčku miláčku...když už budeš tohle číst, tak to znamená, že jsi na netu..takže očekávám maila. A nezlob se už na mne... *9* Prosííím.... *14*
  • :-((((

    upozornění pro wšechny mindy, který maj zálusk na tohle kapradí, který patří mně!!!Takže děwčata ruce pryč, nebo o ně přídete!!!! *16* *5* *16* *5*
  • Vašek

    Ahoj,nevíte kde bych mohla Vaška vidět v divadle???Díky moc... *3*
    • odpoved

      Hraju v žižkovském divadle Jary Cimrmana potom v Divadle na Pradle a jinak jeste v Hronoskem ochotnickem divadle *5*
      • Re: odpoved

        A když se ho já kořena zeptám, kdy hraje tak mi na to akorát odpoví, že teď nemá čas*14*....Hele jako, to bysme nebyli fanynka a herec *13*
  • lol

    zajímavý ale na každýho jednou dojde...

    FANTOMAS :) *16*
  • Pivo

    Čus až se zase něgdy přijedu podivat na Migguela tak ti mozna prinesu ty dva beery *1* a kdzž už prej tak chlastáš tak by sme to mohli zapít ne? *9*
  • Nejlepší chlap na světě

    Tedy..rozhodla jsem se podělit o svůj názor. Vašek je nejlepší chlap jakého znám a i když na sebe nemáme moc času a vidíme se málo mám ho moc ráda.

    čímž jsem splnila slib a teď pravdu: chlastá jako duha, je na mne zlej :), je šílenej cholerik, za nic na světě bych ho nevyměnila *4*
  • :)

    Ja sice Vaska nepoznam ako herca, ale ked je taky sladky herec akoo chlapec tak radost chodit na predstavenia *14* ale verim ze si raz pozriem nieco kde budes hrat :)
  • ....

    *9* prej sem nemám psát nic hroznýho, chtěla jsem napsat jak je herecká osobnost tady Vaška obrovská, ale řídim se radou.. *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit