Přejít na výpis diskuzí

Valerie Zawadská

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašně vynikající herečka a nejlepší bylo jak nadabovala Peggie v seriálu Ženatý se závazky, má příjemný hlas
  • Naprosto neprofesionální je psát o někom a v nadpisu nenapsat správně jeho jméno! ValÉrie:
  • http://www.zsgraficka.cz/komunitni_centrum/img/aktuality/A4_zawadska_web.jpg
  • To je má teta a ani o tom neví :(
  • zklamání

    měla jsem jí ráda jako herečku i dabérku, ale po shlédnutí 13. komnaty Zory Jandové u mě jako člověk totálně klesla...
  • to spis jandova je mrcha

    že se jí takhle parádně pomstila, protože bylo jasné, že si každý hned vyhledá, kdo ta agentka Eva vlastně byla. To, že Jandová byla v seznamech StB věděl doteď jen ten, kdo se o to zajímal. O Zawadské to o po odvysílání 13. komnaty vědět všichni... Celý pořad se Jandová snaží dojmout tím, jaká je oběť a jak nespravedlivě se k ní zachovali a pak udělá něco takového, prestože tvrdila, ze jí to odpustila. Navíc z 13. komnaty jasně vyplývá, že ji vyhodili, protože nechtěla vstoupit do strany, což byla podmínka trvalého angažmá a což Jandová odmítla, ale ne kvůli tomu, že by na ni někdo donášel!
  • jj

    Jo, taky jsem na 13 komnatu koukala a hned jsem si ji našla. Je to ubožačka a Jandová je kabrňák, jestli jí takovouhle sviňárnu dokázala odpustit.
  • stb

    Valérie ZAWADSKÁ, nar. 19. 9. 1958, agent StB, e v. č. 26538, 44226, 653803, kr ycí jméno EVA - herečka
    • Re: stb

      Kde jste to našli?
      • Re: Re: stb

        http://www.abscr.cz/cs/vyhledavani- evidencni-zaznamy

        Registracni cislo: 26538
        Kryci jmeno: Eva
  • Valerie Zawadská

    Milá paní Valerie
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji Vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní,tak i profesionální. *4*
    • Re: Valerie Zawadská

      Je to zlá ženská
  • Valerie Zawadská

    Paní Valerii mám moc ráda jako herečku, dabérku, a protože je to i moje zákaznice, mám jí ráda i jako bezva ženskou. Ať je stále jaká je, skromná, temperativní a krásná! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit