Přejít na výpis diskuzí

Vera Farmiga

OSOBNOST 22.3.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veriska
    Vera je ta nejlepší herečka co znám. Viděla jsem skoro všechny její filmy a seriály a je prostě úžasná ♥ Moc si přeji se s ní setkat.
    Kdyby se chtěl někdo přidat: https://www.facebook.com/groups/1965954280318528/?ref=aymt_homepage_panel :-) *3*
  • nejlepší herečka co znám. . :)
    její filmy jsou uplne boží ! :)
    chtela bych se sni setkat ... V zajetí démonů 1 i 2 jsou nejlepší filmy co znám..
  • nejlepší herečka co znám. . :)
    její filmy jsou uplne boží ! :)
    chtela bych se sni setkat ... V zajetí démonů 1 i 2 jsou nejlepší filmy co znám..
  • Zbožňuji ji.... Ona nemá chybu. Všechny její filmy jsem viděla asi 1000x i víckrát. Božská herečka.... Jinak to ani říct nejde..... Tak moc bych ji chtěla vidět na vlastní oči. *14* *14* *14* *14* *14* Nej filmy např. V zajetí démonů, Batesův motel a Middletonská romance *14* Zemřela bych pro ni...
    • Zboznuju ji všimla jsem si ji ve filmu v zajetí démonů 1 a byla úplném úžasná, prostě fantastická herečka, moc bych se s ni chtěla potkat podpis i fotku a objetí, doufám ze se mi sen jednoho dne podaří splnit proto bych chtěla navštívit Londýn a Ameriku asi new York a Hollywood :) pro ne nejlepší herečka a její filmy middletonska romance, Bates Motel a v zajetí démonů 1,2 :)
  • skvela herecka ... vyborna ve filmu The Conjuring
  • filmová matka malého Bruna...

    To se divím, že zrovna tenhle film tady chybí. Chlapec v pruhovaném pyžamu je dost dobrý film a na jeho konci jsem měla dost velkou spotřebu kapesníků.
    Další důkaz toho, jaké měla tato válka kruté důsledky.
    Herecké výkony tu jsou opravdu přesvědčivé a Vera Farmiga tu roli zahrála fakt dobře, až mi z toho šel mráz po zádech *3* *9* *9*
  • další film, ve kterém hrála

    The boy in the striped pyjamas - role matky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit