Přejít na výpis diskuzí

Veronika Kánská

OSOBNOST 9.7.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už tady někdo psal. Měla po revoluci točit *o*no pro Němce. Super věc!
  • Veronika je narozena 12. října 1966 v Praze...
  • Veroniko moc vám fandím,ve všech filmech jste hrála úžasně,hodně na vás s rodiči vzpomínám.Často jsem vás vídal ve Velké Chuchli,před lety jsem bydlel v domě nad vaší zahrádkou.Nikdy jsme spolu osobně nemluvili,odstěhovala jste se a já studoval v zahraničí,škoda, :-),přeji hodně zdraví a úspěchů v životě ,Libor *14*
  • Kánská točila p*ro? Pro Němce?
  • Verča Kánská je krásná ženská! I v padesátce krásná. Je škoda, že se po revoluci nevydala na kariéru herečky filmů pro dospělé. Vydělala by miliony a my bysme si užívali u počítačů. Škoda. Ale furt by na to Verča měla nás takhle potěšit.
  • VERONIKA KANSKA super a ani po tolika letech od nataceni slunce seno neztratila svuj puvab krasu. *3* *4* *14* janko
  • Všechno nejlepší k svátku..
  • Ahoj Veroniko ,mám k tobě prosbu,mé rodiče se dohadují ,zda sis vzala Bronka Černýho za manžela i ve skutečné životě? *1* *1* Děkuji za odpověd.Šarka
    • Nevzala *1*
  • mě strašně mrzí,že tato herečka už v televizi nevystupuje, strašně se mi líbila v trilogii Slunce,seno,.....Má pořád takový něžný výraz,je sympatická. Škoda no..
  • nika1979

    Veronika Kánská . →

    Veronika Kánská řekla .www. mojecelebrity.cz
    žeje alergicka tema herectvi triologie od Zdeňka Trošky .jmeno Blažena Škopkova§§
    -------------------- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit