Přejít na výpis diskuzí

Viktor Hübl

OSOBNOST 10.2.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdravení ...

    Hublikuu *14* Ty si takovej hajzlík ty si mi fakt z toho Motoru odešel *5* Co mam jako dělat s dresem ??? *15* Ne dělám si srandu ,jseš supeovej hráč a vybral sis tým na velké urovni ! ... Jak říkám , a´t si jde každej tam ,kam ho srdce táhne *3* Ale doufám že knám do Motoru ještě někdy zavítáš ?! *14* Měj se hezky a pozdravuj Vikinku *14*
  • Je to naší učitelky bratr

    Je to naší učitelky Ivany Hüblový bratr
  • Viktor Hübl

    Tak abych to uvedla na správnou míru. Viktor je ŽENATÝ!!!!!!! Má úžasnou manželku Veroniku a ještě užasnější dceru Viktorii. Holky, máte smůlu, protože já mám toho nejskvělejšího zetě na světě, který je báječný manžel a báječný táta !!!!!! *4* *4* *4*
  • Nini

    Láskuju Tě Viktore a moooooooooc *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosim Vás lidi.....

    Ježiši je to jeho žena!!! Veronika Hublová. Nevím kdo je natvrdlej Ty náno. *13*
    • Re: Prosim Vás lidi.....

      My to nepochopíme a Ty jsi zase nepochopila, že když má jeho příjmení, bude to jeho žena........krom toho jsem viděla fotky ze svatby a moooooooooooooc jim to sluší. *3*
  • Kýbl

    Jděte do prdele s Hůblém. *15*
    • Re: Kýbl

      mlč ty č....u ! di do prdele sám se ssebou ju ??? ....pak bude možná už konečně svět OK *1* *15*
  • Viktor Hübl

    Viktor Hübl se narodil 13.8.2007 a ne jak uvádíš 12.8. Navíc je ženatý a má jedno dítě.Dceru Viktorii
    • Re: Viktor Hübl

      viktor neni ženatý ale má dceru viktorii !ale neni ženatý *9* *13*
      • Re: Re: Viktor Hübl

        Teda než něco napíšete, přemýšlejte lidi. Tak za prvé, v roce 2007 se Viktor rozhodně nenarodil. A ženatý je a má úžasnou dceru Viktorii a ženu Veroniku. *5*
        • Re: Re: Re: Viktor Hübl

          a o co že nemá ženu ??? *7*
          • Re: Re: Re: Re: Viktor Hübl

            Veroniku Hublovou :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Viktor Hübl

              ale neni to jeho žena ale přitelkyně ....no nic nejspíš jste malýděti tak to nepochopíte *10* ¨tak papááááá a Pusu Viktorovi *14* mt *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit