Přejít na výpis diskuzí

Viktor Limr

OSOBNOST 31.12.2006 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vidím pana Viktora Limra poprvé, a myslím že musí mít bratra v Ústí nad Labem, kde Tomáš L. který vedl cvičení v jednom sportovním zařízení, je mu velice podobný.
  • vše nej k narozkám hodně zdraví jsem tvoje velka fanynka a ráda bych tě viděla a pokecala stebou jsi nejlepší herec
  • Včera jsem viděla Viktora poprvé na živo v Karolince. Hráli Vztahy na úrovni. Byl vynikající.
  • Přijďte na Viktora!

    Ještě jste neviděli okouzlujícího Viktora na živo? Přijďte se podívat k nám do divadla na představení Dorotka! Nejbližší možnost vidět Viktora Limra z blízka máte 20.10. a 29.10.2008. Více na www.svandovodivadlo.cz
    Těšíme se na Vás! *15*
    • Byla jsem a bylo too docela zábavné, i když trochu zmatené.
  • pro pana Limra

    Já musím říct,že pan Limr je strašně příjemný člověk,a vůbec si na nic nehraje...Pan Limr byl od čtvrtka v Českém Krumlově..a já tam bydlím....moje mamka dělá v hotelu kde byl ubytovaný .....a já jsem mněla možnost ho blíže poznat.....a chtěla bych říct,že byl stejně simpatický jako ve VKV....jeho velká FANYNKA KATKA *14* *14* *14* *8*
  • Viktor Limr - divadlo

    Na Viktora Limra si můžete zajít do Švandova divadla. *3*
  • Viktor alias Lukáš

    ahojky, myslím si, že Viktor je skvělí herec a moc se mi líbí jak hraje ve VKV Lukáše Kratochvíla...společně s Daninkou Morávkovou...ráda bych ho viděla někde v divadle, myslím, že by mohl být moc a moc dobrý... *3*
    • Re: Viktor alias Lukáš

      Já pana Limra v divadle několikrát viděla a je opravdu skvělý.
      • Viktor Limr

        Viktor Limr je velice,velice dobrý herec a ráda bych ho viděla i v divadle........Jsem naprosto nadšená jeho účastí v seriálu Velmi Křehké Vztahy!!!!!!!!!!V roli neurochirurga je naprosto skvělý !!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit