Přejít na výpis diskuzí

Viktor Preiss

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana preisse mám ráda je to skvělí herec, ale nemám moc ráda jeho syna Martina. 

  • Pana preisse mám ráda je to skvělí herec, ale nemám moc ráda jeho syna Martina. 

  • hurvinkovamorticie9

    😱😂´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´ smutné že skončil  ve filmech a divadle a moderovanim Praze bejvalo blaze

  • Přátelé, pokud je Vám pan Viktor Preiss, geniální herec a dabér, sympatický, sdílejte tento příspěvek a hlasujte pro pana Viktora Preisse v anketě Šarmantní osobnost roku. Ale je čas jen do konce března!

    https://hradec.rozhlas.cz/hlasujte-pro-sarmantni-osobnost-roku-6668043
  • kirushka97
    Já ho úplně žeru :D
    Nejlepší byl, když hrál upíra a honil Hrušínského :DDDD to se fakt povedlo :DDD
    Neví prosím někdo adresu, kam bych si mohla napsat o podpis? :((
    • Napište si Kunratice PRAHA 4,148 00,Poštačky ho znají,bydlí pod kolejema na Chodově.
  • vše nejlepší *4* *4*
  • ludmilahej

    narozeniny

    Všechno nejlepší pane Preis k Vaším narozeninám ,hodně zdraví a děkuji že jste .A ještě hodně rolí i když Vás ted moc není vidět .Moc si Vás vážím a mám vás ráda .Ludmila *4*
  • Dekuji

    Dekuji za vas hlas a projev a za to, ze se mi pri vas krasne usina u Trech musketyru...
  • mezery ve fimografii

    Včera jsem se dívala na pohádku O Poměnce
    je to krásná pohádka oběma to tam moc slušelo je to moje nejoblíbenější pohádka dlouho jsem ji neviděla.Jen se divím že ji nemají ani jeden zapsanou ve své filmografii.
  • ludmilahej

    svátek

    Dobrý den pane Viktore.Dnes máte svátek a já bych Vám chtěla popřát hodně zdraví ,štěstí lásky a ještě hodně krásných rolí.Je mě moc líto že vás moc nevidím v televizi.Mám Vás moc ráda.Potkávala jsem vás i v lázních, ale ted tam už nejezdím. mějte se moc hezky a snad se ostanu někdy ido divadla.Ludmila *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit