Přejít na výpis diskuzí

Vincent Kartheiser

OSOBNOST 19.8.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V seriálu úplně mmm miluju ho ! *14*
  • 336

    Je k nakousnutí :-)
  • teryyysek97

    hrrr

    ty voe.. akorád ta kordelije ta taky ja taková divná a střída kluky!!
    jinak tě lavuju connre !!! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • yuki7

    Connor

    mě se na něm ve filmu hrozně líbí že je takovej tajemnej........a nejvíc mě upoutali jeho oči.... *14* *14*
    • mamikalka

      Re: Connor

      jj to e fact dobryn je fact peeknej v tom filmu ))) *14* *14* *14*
  • kordelie

    kordelie

    Connor je ten nejkrásnější herec kterýho znám. strašně moc ho miluju, a seriál angel taky. dívám se na něj pořád protože chci vidět právě connora. jsem strašně štastná že je tam právě on. je to kluk který má něco v sobě a to mě k němu láká. těším se na pondělí až uvidím angela. moc tě miluju vincente hraješ v tom nejlepším seriálu na světě(teda pro mě až po přátelích) ale pořád tě budu milovat. *14* *14* seš nádhernej kluk. *4* takový krásný zlatíčko *14* *14* *14*
    • atsbts

      Re: kordelie

      Máte pravdu Vincent je hezkej.Angel seriál jse mi moc líbí dříve jse mi taky líbili Přátelé ,ale když už to vidíš po pátý není to tak dobrý.

      Karamšn (nevím jak se to píše)(Pylea) *14* *14* *14*
    • teryyysek97

      Re: kordelie

      jj to máš pravdu!!!xD *14* *14* *14* *14*
  • atsbts

    Angel series

    Angel ten seriál ve kterém hraje Connora
    je prostě jedno nejlepší dílo od Josse Whedona.Nejvíc se mi libil v páté serii.
    Vincen je prostě nejlepší herec *4*
  • lili444

    Nevyřčené tajemství

    Viděla jsem ho jen v tomto filmu...moc mu to tam slušelo..:))
  • angel.and.connor

    Connor

    Upe skvělej miláček...upe uzasne ouzasnej a ozasnej..akorát na tehle fotkách vypadá jak buzna ale jako je krásnej jenom v angelovi..i když je tam s tou sviní Cordy..a Jasminou..nesnáším je....:/..blééé..hnůůj... Miluju hooo..nééé kecám..:D *1*
  • natali.rose

    angel

    ten seriál je vážně mooooc super, miluju ho a nejradši mám práve Connora, je to takovej zvrhlej synek *1* MILUJU ANGELA AMILUJU CONNORA *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit