Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Brabec

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Brabec jestli si najdete chvilinku pro mne čas velmi by mě to potěšilo. Děkuji Lenka . pbhaulage@seznam.cz
  • Dobrý den pane Brabec.Jste nejlepší herec kterého fakt moc mám rada.Doma mám seriál 30pripadu majora Zemana vždy se na něho ráda podivam .Nejenom herecké výkony všech herců ,které jsou neskutečně super zahrané a propracované.Dnes když si pustim nějaký film tak je mi líto ,ale herci jako typu Menšík ,Munzar, Hlaváčová,Filipovsky, Pešek,Zázvorková,a další skvělý herci už bohužel nejsou .Vy patrite do skupiny těchto vynikajících herců. Velmi řada bych se s Vámi setkala a vyfotila abych jednou svým vnoucatum ukázala PANA MAJORA ZEMANA.krásný zbytek dne .Lenka
    • Pan brabec je dobrý herec ale při jeho věku 83 by si měl užívat nikdo
      z nás nevíme jak tady ještě dlouho budeme. jednou jsem poslouchal
      pana Munzara a to je také pan herec a ten z herectvím skončil a říkal
      že nikdo není zvedavej na starého dědka.
  • Zeman se v seriálu postavil za lidi - v seriálu jsem neviděl žádnou osobu proti níž by Zeman jednal neoprávněně. Všichni které stíhal buď vraždili, kradli, nebo šmelili. Je to klasický boj dobra se zlem - něco jako Old Seterhend ( ten taky hájil spravedlnost vyjedával s bílým otcem a ve skutečnosti se o ameriku svedl mezi indiány a přistěhovalci krvavý boj )To že milulý režim Pana Brabce ocenil a oceňoval za odvedenou práci je v pořádku, protože jí odvedl tak jak by to v té době nikdo jiný nedokázal. Naprosto perfektně. V hereckém výkonu vidím lásku, starost, přísnost i lítost perfektně zahranou Panem hercem. Je mi líto že někdo v náší krásné a obrozené demokracii může zničit herce který výborně zahrál svou roli. Kdo na pana Brabce veřejně a přes média plive tak ten by se tomuto herci měl omluvit. Oni byli za komunistů vynikající pracovníci i v jiných profesích a také dostávali za dobře odvedenou práci řády poděkování peníze a lázeňské pobyty - mj. rekreační objekty měla každá fabrika a jzd a dostávali se tam i pracujíjí jako pan marvan v Andělu na horách že? (toho mám taky rád) A my všichni ostatní můžeme být smutní z toho že případů majora zemana je jen 30, protože se na to fakt dá koukat. Nechci věštit :-) ale myslím si že pro naše potomky bude hrdina jako je pro mě.
  • Pan Vladimir Brabec,perfektni příjemny clovek,herec.Preji hlavne zdravi a stesti.Pozdrav z Prachatic,Jiří.UN4
  • Obdivuji pana Brabce, i herce v majorovi Zemanovi, byl to krásný serial.
  • Vážený pán Vladimír Brabec.
    Ďakujem vám za vaše filmové dielo. Aj vo filme 30 prípadov majora zemena ste vynikajúco zahral postavu hlavného hrdinu. Ten seriál mám rád a vždy sa teším na jeho reprízu v televíziach.
    Ste milý, sympatický a veľmi príjemný človek.
    Máme vás veľmi radi aj tu na Slovensku.
    Prajem Vám všetko najlepšie a veľa zdravia.
    • Pripajam sa majstre. Mame Vas radi majstre! Nech boh Vam da nekonecny zivot!
  • Pane Brabec,strašně moc Vás obdivuji,vašeho Zemana zbožnuji,jste milý pán,přeji jen to nejlepší a těším se na další Vaše projekty,kdykoliv vás vidím i v jiném filmu velice mě to hřeje u srdíčka....
  • marichri
    Pane Vladimíre,přeji Vám vše nejlepší do dalších let.Jste mojím idolem už 30-let.Stále si pouštím seriál 30-případů ,ikdyž ho znám nazpaměť není úniku.Škoda že jsem se nenarodila dříve.Takových lidí jako jste Vy je velmi málo.Ráda bych ,pokud by se našla chvilečka u Vás na odpověď.
  • MAJOR ZEMAN

    VELMI KRÁSNÝ SERIÁL A VELMI DOBŘÍ HERCI A VŠICHNI!JSTE SUPER HERCI *14* *14* *14* *14*
  • přání

    Vážený pane Zemane, líbíte se mi v současné roli Ulice, proto Vám přeji hezké vánoce a hodně zdraví a elánu v novém roce.Vaše Šarinečka z Ostravy. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit