Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Čech

OSOBNOST 18.2.2009 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemam slov kdyz sem se dozvedal ze nas navzdy opustil tak skvely moderator s tak velkym srdcem byl to skvely clovek opravdu nevim proc zrovna tak uzasny clovek musel prohrat ¨s tou blbou rakovuinou uprimnou soustrasst jho rodine a vladimire odpocivej v pokoji navzdy zustanes v nasich srdci
  • Škoda ho. Byl to skvělej herec, úžasnej moderátor a Milionář byla super soutěž. RIP :,(
  • Luky1987
    Škoda ho Vladimíra Čecha a soutež Chcete být milionárem uvádel skvele
  • uprimnou soustras opravdu mě to vzalo když jsem se dozvěděl že vladimír prohrál s rakovinou
  • *9*
  • Vzalo mě to. Věděl jsem,že je nemocný ale nečekal jsem, že se z toho nedostane. *9*
    Odpočívejte v pokoji Pane Čechu budete nám moc chybět. Byl jste, pořád jste a vždy budete velkou osobností.

    Pro paní Hedu Čechovou to musí být hrozná rána.
    Paní Čechová, tímto Vás moc zdravím a přeji Vám pevné zdraví.
  • Upřímnou soustrast celé rodině.Byl to skvělý člověk,báječný herec a moderátor.Bude nám moc chybět. *9*
  • Když jsem si ráno přečetl tuhle hroznou zprávu,opravdu jsem tomu nemohl uvěřit.Byl jsem v šoku,že nás opustil tak skvělý člověk,který byl velice sympatický a jeho úžasnému hlasu se skvěle naslouchalo.Je mi to moc líto a rodině přeji,aby tohle hrozné období zvládla.Upřímnou soustrast rodině a pan Čech aby našel klid v "herecko-moderátorském" nebi.
    Děkuji vám pane Vladimíre za vaši práci pro nás.
  • Upřímnou soustrast pro rodinu pana Vladimíra Čecha, byl to skvělý herec :-( zůstane v nás navždy
  • anizhor
    Dovoluji si vyslovit rodině Pána Čecha upřímnou soustras nad úmrtím tak skvělého herce a moderátora,zůstane pro nás jeho nezapomenutelný příjemný hlas navždy v seriálech ve kterých daboval.Anna Bohoačíková.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit