Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Chramostová

OSOBNOST 4.11.2007 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omlouvam se, napsala jsem spatnou emailovou adresu. Tato uz je spravna. Alena
  • Vážená paní Chramostová, jsem ročník 1956, v roce 1992 jsem chtěla v jednom radiu /kde jsem tenkrát pracovala/ nahrát pár oblibenych melodií ze singlů supraphonu. Desky se bohužel ztratily a já byla na nějaký čas odříznuta od svých oblíbených melodií. Začala jsem postupně shánět jednu píseň za druhou. Dařilo se, az na jednu, ze které jsem znala úryvky textu, jen jsm si nemohla vzpomenout na název, ani na zpěvačku, která mi již v mládi učarovala. Paní Vlasti, dnes ji poslouchat již nejméně po padesate a nemohu se ji nabazit. Píseň se jmenuje Souvenyr z Montmartru a ta úžasná zpěvačka se jmenuje VLASTA CHRAMOSTOVA. Moc děkuji. Alena Ramesova
  • Dobrý den, potřeboval bych mail na pí. Chramostovou.
    Nepomohl by mi někdo?
  • Připojujeme se k dlouhé řadě dnešních gratulantů a přejeme Vám hlavně pevné zdraví. Doufáme, že vás zase uvidíme na Silvestra v Mariánkách.
    Všechno nejlepší k dnešnímu jubileu přejí Pohankovi.
  • Milá paní Vlasto
    K dnešnímu svátečnímu dnu a k Vaším 84.narozeninám přání všechno nejlepší!!Hodně štěstí,zdraví!!! *4* *4*
  • Dobrý den maminko.
    Asi se velmi divíte oslovení, ale velmi Vás zdraví Váš filmový syn z Honzíkové cesty. Dnes je malému Honzíkovi již 61 roků, ale i přes dlouhou dobu od natočení filmu si na Vás jako moji filmovou maminku rád vzpomenu. Přeji Vám pevné zdraví a mějte se moc hezky. Mirek Červenka
  • Zapomíná se

    V životopise paní Chramostové se nějak pozapomnělo napsat , že podepsala petici ( kterou snad i iniciovala) pro trest smrti pro paní Jiřinu Štěpničkovou za její pokus o emigraci .
    • no nevím, ale podle dostupných zdrojů, nepodepsala
    • Re: Zapomíná se

      Ba , ba . Z lumpů se dělají hrdinové . Taky v životopise chybí , že ve svazcích STB je vedená jako agent a tajný spolupracovník , číslo svazku 11837 , krycí jméno Klára .
      • Re: Re: Zapomíná se

        No a zapomněl jsem jen tak dodat , že dnes je nám servírována jako jeden z nejodvážnějších antikomunistů .
  • Vlasta Chramostová

    Milá paní Vlasto
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a v dnešní
    svátek dobrou pohodu. *4*
  • Osobnost

    Naprosto skvělá herečka,kterou bohužel komunisti připravili o velkou část jejího profesního života kdy se mohla realizovat.Její osobní statečnosti se hluboce klaním.
  • Umělkyně

    Velmi dobrá herečka a skvělá žena a divadelnice.Osobně ji sice neznám,ale seriál Hraběnky je vážně dobrý.
    • Re: Umělkyně

      Naprosto souhlasím je to vskvělá herečka zvláště pak v dramatických rolích

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit