Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Šporc

OSOBNOST 1.4.2008 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím

    Milí Zbyňku přeji Ti vše nej k Tvým narozenám,hodně pracovních úspěchů a ať Ti to tančí pořák tak krásně.Narozeniny máš sice až 17.8.,ale odjíždím na dovolenou tak píši předem. Ještě mám dotaz jesli nebudeš tančit v Draculovi 11.12. děkuji za odpověď *3* tvoje obdivovatelka
  • <3

    Včera jsem byla na Baronovi...A nemam slov...při scéně jak se Particie dává dohromady s Frankem jsem od Zbyndi nemohla odrthnout oči...ten tanec...to bylo úžasný...<3 No a ty oči...k tomu není co dodat...=*)
    • mautiiii

      Re: <3

      tak to už sme dvě :) :D
  • poděkování

    Milý Zbyňku, moc Vám děkuji za krásné vystoupení v Angelice, muž několika převleků, ale jedinečný tanečník a snad nejpůvabnější sultán. Dneska jsem si Vás opravdu vychutnala. Bylo to bezchybné! Těším se na další setkáníčka v divadle a snad zase v produkci DB. *3*
  • hampik

    Úžasné

    Dneska jsem byla na Angelice, seděla jsem jsem v první řadě a Zbyněk byl naprosto úžasnej, skvěle tančil.Vážně má krásné oči a moc hezky se směje... *1* Díky Zbyňdo za úžasný zážitek...
    • Re: Úžasné

      Já děkuji za slova chvály..Moc potěší:-) *3*
  • Díky

    Zbyňdo, díky za včerejšího Draculu, od jara jsem Tě po dlouhé době viděla a byl jsi opět superrrrrr. Skvělý výkon *3* . Dá se domluvit fotečka v zákulisí?
  • kurizující Zbynďa :)

    Dámy, a to jste Zbynďu neviděly s Veselými skoky...tam je teprve sám sebou ! :) Vřele doporučuji ! *14*
  • Nadheraa :D

    Zbyňku,děkuji za nádherný zážitek z DRACULI!Jsi ůžasný tanečník a celému představení vždy dodáš kouzlo.Je radost tě vidět tancovat.Škoda jen,že nemáš své stránky,kde by se dalo zjistit kdy tančíš.Přeji hodně štěstíčka v životě...!!!
  • Nadheraa :D

    Sem byla na drakulovii .. sem sedela v 1 rade heey ty jeho ociii .. ja sem z nich udelana :D .. to se neda takovy nadherny ocii :D bych je sneedla .. :D:D jinaak muuy obdiiv :D ..
    • Re: Nadheraa :D

      Děkuji Vám dámy:-))...to potěší...
      Ale za očka poděkujte mé babičce:-)
      Zy ty jsem se nezasloužil...
      hezký den
      • mautiiii

        Re: Re: Nadheraa :D

        Jééé :D odpověděěl :D to mu sem sama nevěřila :D .. jenom sem se chtěla zeptat jestly nebudete v Baronu Prášilovi ?? :D nebo v nejakým jiným muzikáálu ?? :D kde bych váás mohla potkat ?? kuuju za odpoveed
      • Re: Re: Nadheraa :D

        Babičko, díky, že jste měla ráda dědečka...toho genu uhrančivých očí, by fakt byla škoda *3*
        • Re: Re: Re: Nadheraa :D

          Taky jsem seděla v druhé řadě a nešlo od Tebe odtrhnout oči :) A je možný že bys na mě mrkl při děkovačce jak jsem na tebe furt koukala? Asi se mi to zdálo, ale fakt nádhera :)
        • Re: Re: Re: Nadheraa :D

          *1* přidávám se, ty ukadla jsou fakt neskutečný :)
      • Re: Re: Nadheraa :D

        Zbynďo je pravda že Dracula byl pecka....hlavně jak jsem se lekl když si rozhořel oheň....a ještě ses mi smál...
        • Re: Re: Re: Nadheraa :D

          :-D...to si pamatuju:-))))
          *1*
      • Re: Re: Nadheraa :D

        Milý Zbyňku, práve jsem se vrátila z Drákuly, a jsme s kamarádkou úplně nadšené z Tvých očí a tance, úplně super. Hodně štěstí v další práci. *3*
        • Re: Re: Re: Nadheraa :D

          Děkuji Vám moc všem za krásné komentáře...Potěšilo mně to.Opravdu díky:-))) *3*
          • Re: Re: Re: Re: Nadheraa :D

            Ráda přidávám na Zbyňka další chválu, viděla jsem ho tentokrát jako mnicha a super i zpěv. I když teda od krvinky k nerozeznání *3* . Takže se těším zase někd příště. *5*
      • Re: Re: Nadheraa :D

        Včera jsme byly na Draculovi, byla to bomba!!! , ale všem se nám nejvíc líbil Zbyněk - seděli jsme ve druhé řadě, takže jsme to měli fakt z první ruky... Zbyňku, jsi opravdu super, nejen vzhled, ale i tvůj tanec!!!!!
    • Re: Nadheraa :D

      Myslím, že svůj obdiv si vyjádřila skvěle. Oči má vskutku pěkné, takové uhrančivé a ještě k tomu když tancuje, to pak člověk neví kam koukat dřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit