Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Svěrák

OSOBNOST 5.11.2010 
316 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý herec

  • pan svěrák u mě klesl až na samé dno. no co chceme od komunisty od roku 1961

  • Pane Svěráku,
    nevím v čem Vás zklamaly volby. V tom, že se neprosadily strany ods, ČSSD, TOP09 a další zkorumpované strany, případně jejich dinosauří politici?! Prozraďte nám, ať se poučíme, koho jste volilVy. Přeji Vám stále silný svěrač a mějte se.
  • Dobrý den,velmi jsem si Vás vážila,ale co je prezidentem Miloš Zeman jste u mne klesl.Podporoval jste jiného kandidata vtom Vám nikdo nebránil,ale většinou hlasu českého národa byl zvolen Miloš Zeman tak to respektujte a ponechte si ty sve nejapné uražlivé řeči o prazidentovi.Jednou je to hlava státu a Vám nepřísluší ho pomlouvat.Jste inteligentní člověk a myslím,že ho musíte respektovat i když jste ho nevolil.Dost mě uráži jak se k němu někteří lidé z vašeho okolí tzv umělci chovají.Jak by vám bylo,kdyby byl zvolen váš kandidat a ostatní by k němu neměli respeka chovali se jyk vy.Jistě vám by to bylo nemilé a jako první by jste a jistě ozval,tak si uvědomte ,že jste jen kapka a většina byla pro pana Zemana .
    • Zemana nevolila většina národa,ale pouze většina zúčastněných voličů
  • Vážený Pane Zdeňku, je pravda, že Jára Cimrmann si nechal patentovat antigravitační podprsenku? A je pravda, že hlasování o největšího Francouze vyhrál Jára d'Artagnan?
  • Pane Zdeňku dobrý den, večer před spaním si zrovna čtu Vaše Povídky a usmívám se "pod fousy", kolik je tam pěkných nápadů a slovních hříček. Je to pohlazení. Díky moc! Ať jste zdravý a šťastný! B.
  • milada.zamecnikova
    Dobrý den,mám ráda vaše divadlo už od 16 let ,myslím,že první dílko bylo Vražda v saloním kupé.Svěrák a Smoljak byla vždy záruka kvalitního humoru.Ale i v obecné škole či Koljovi jste mi dokázal hodně říct a to zrovna k popukání nebylo.Jste výborný herec ,váš hlas mě natolik uklidnuje,že pokud jsem vystresovaná,stačí si pustit vratné lahve,nebo Grinche,kterého jste tak luxusně nadaboval nebo vytáhnu něco z vaší divadelní tvorby třeba Záskok a opravdu mi stačí poslouchat a vždy mě to rozesměje.I když je pravda,že skoro všechny hry znám zpaměti,tak kdyby jste potřebovali v Brně nápovědu,stačí říct *2* Přeji,zdraví,štěstí a pohodu do dalších let.Milada Zámečníková, Brno. *2*
    • Mě Zdenda zase nejvíc rozesmál, když jako správný "vlastenec" a pravdoláskař podporoval knížete Kchárla a nápovědu myslím nepotřeboval.
  • Číst mezi řádky a bude dobře na světě. Dávám dohromady tu svoji "tvorbu" . Až to sepíšu, napíšu Vám a čtěte mezi řádky, těším se na rozhovor, zlých lidí ale bojím....ale u vás to nehrozí. M *3*
  • Vážený a milý pane Zdeňku, pročítala jsem Váš životopis a Vaší tvorbu. Nemám vůbec žádné podlézavé skony ale co si myslím, to řeknu. Během svého života jste vytvořil tolik krásných věcí že můžete být sám se sebou spokojen a být nad věcí pokud Vám to někdo závidí. Tak šťastné Velikonoce a hodně, hodně zdraví. Marie
  • Štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, hlavně to zdraví milý Zdeňku! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit