Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jack1947

  Zdá se že se minula povoláním ? nebylo by jí u strýmingu her přeci jenom lépe v nejhorším by mohla odhlakz třeba... stehno 😀

  Jinak ne dá se to chápat sice jsem nikdy nebyl příznivec herních úspěchů ale ( ani netuším co to Baron znamená asi něco velkého) ale třeba přesun z nějaké divize do jiné, lepší v ranked hře z toho má radost každý hráč kor když to tak trvalo... i když si zrovna nevybavím nějakou hru ve které by se mi to stalo takové COD Mobile, asi ne 😛

 • Hitsuran

  Tak hloupýho člověka jako je ona sem ještě neviděl.

  • mr.clayman

   Docela drsný hodnocení na někoho, kdo nedokáže pořadně česky napsat ani jedno souvětí.

   • Hitsuran

    A bacha zamindrákovanej grammar nazi utočí.

   • ja_nic_nevim

    Každý, kdo sleduje dění za velikou louží, musí vidět, jak se jim to rozpadá pod rukama. Vláda senilniho dědka, který je absolutně pod vlivem emancipovanych feministek s ohromnym pocitem menecenosti je poslední hřebíček do rakve. Hitsuran ma možná projev adekvátní dvoum ležákum, ale vystihl to přesně. 

    • mr.clayman

     Myslím, že dění v Americe sleduju intenzivněji než u nás, a IMHO mluvit o Bidenovi jako senilním dědkovi, zatímco jeho předchůdce nedal dohromady větu, co by měla hlavu a patu, a znal všehovšudy třiapadesát slov, z toho šest bylo "skvělý", to teda fakt sedí.

     To, že američtí liberálové jsou banda pomatenců posedlých všemi možnými druhy čistot, je vinou tamějších univerzit, ne Bidena a jeho kabinetu. Tenhle problém sahá mnohem dál do minulosti.

     • goyim

      Biden ovšem je senilní guma, to je fakt. A nejen to, je i patologický lhář a zločinec. Hlasoval snad pro všechny ilegální války, štěpení, deregulace Wall Streetu atd., je autorem rasistického zákona z roku 1994. První co udělal po nástupu do úřadu, tak bombardoval Sýrii, zatímco Američani stále čekali na tu jeho  finanční Covid úlevu. Nakonec ani tu slibovanou částku nedodržel. A média pak lhala lidem do xichtu, když ho kryli - nechutný gaslightning z úst "novinářů". Biden je jen další pro válečná/korporátní loutka, akorát s LGBT tváří. Rozdíl je v tom, že jeho excesy fake news neoliberální média žehlí, zatímco u Trumpa si honili ratingy (a kompletně ignorovaly skutečný skandály typu Epstein nebo Afgánské Listy).

      • Jack1947

       Je to mnohem vyšší snaží se tam prostě dosadit Mexickou verbež do vlády. Amerika už nikdy asi nebude tou svobodnou zemí jak nás učili na školách v minulosti🙂

    • dění za velkou louží sleduji poměrně intenzivně, a nic takového jako ty nevidím. Vidím pouze reakcionářskou republikánskou stranu, která se zcela morálně rozložila pod osobnostním kultem trupismu. Některé levicové excesy v USA samozřejmě existují, ale v porovnání s republikány jsou demokrati to menší zlo.

     • Hitsuran

      To je naprostá lež, nikdo kdo racionálně uvažuje nemůže říct, že levičácký excesy sou menší zlo nebo, že jich není tolik.

      • goyim

       Nebo jednoduše jen někdo, kdo nemá ponětí o tom, co se děje v USA.

      • nevím o tom že by levičáci na základě lži vůdce odmítli uznat volební prohru a pak zautočili na Capitol. Historici se shodují na tom, že Trumpovo hnutí bylo pre-fašistické, a toto hnutí stále není poraženo. Republikání nyní ze svého středu vypudili Cheneyovou, a rozhodli se dál pokračovat po destruktivní cestě trumpistického fašismu. Někteří ti trumpovi fanoušci připomínají hnědé košile (jednotky SA neboli Sturmabteilung)

       • Jack1947

        Reakce na příspěvek:

        Taky názor i když blbej jak starý rezavý vrata 😛

        No nic povíme si jak za pár let bude. Nejhorší je že spousta Američanů má taky podobně vymytej mozek. Bidet je za mě nasazenej Rusko´=! Unie, jinak si jeho nepochody nelze vysvětlit.

       • goyim

        Reakce na příspěvek:

        Zatímco levičáci po tom, co prohráli v roce 2016, zasaženi TDS, ti jen tlačili konspirační teorii 2+ roky v kuse nonstop, v čele s Clintonovskou mafií. A fake news klaky typu CNN, MSNBC nebo NYT jim v tom rády pomohli.

        "Historici se shodují."

        Faktická oprava: Pár levicových ideologů-aktivistů se shoduje.

        Mimochodem, ovlivnění voleb přiznal i Times magazín. Doporučuju se dovzdělat.

        https://freedomwire.com/time-magazine-rigged-election/

        • Reakce na příspěvek:

         ten tvůj zdroj freedomwire je asi něco podobného jako náš Aeronet nebo Sputnik. Holt se musíme smířit, že část lidi nejen v USA, ale i v ČR, má IQ tyqe, a s mediálními zdroji není schopna pracovat, a pak se stává obětí Putinovy hybridní informační války.

         • Jack1947

          Reakce na příspěvek:

          Větší dezinformátoři jsou babyšovy deníky Hovínka a bleznam.

         • ja_nic_nevim

          Reakce na příspěvek:

          Typické... Máš vlastní názor, tak tě označíme za nepřítele společnosti a zdiskreditujeme. Aneb to, co dělají "liberální demokraté" dneska všude. 


          Za pár desetiletí přijde občanská válka. Hloupí lidé dostanou pár facek a snad se na chvíli zase všechno spraví. 

    • Jack1947

     Je to pravda a to tě mám za zapšklýho dědka 😛( povětšinou)

     Oni by možná i ten komunizmus zkusit tam mohli vždyt k němu spějí + ta občanská válka by taky nebyla od věci, rozhodně více než ve Francii tam fakt asi nic dobrého nepřinese 😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit