Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Cos myslel že proti pc hráčům ti mobilní mají šanci ? ach ty naijvní blázne 😀😉

  • Jo tak jestli to rozeznává zařízení na kterém se hraje tak pak už mi to dává větší smysl. 

  • Jack1947

    Jenže oni hrají jen proti mobilům a převážně botům je to osekané ale jinak celkem totožné ( emulátor je na pc asi snad ještě více bližší ostré verzi) tady problém nevidím vůbec imho.

  • Dobře no dejme stranou otázku proč mají profesionální hráči potřebu hrát zjednodušenou verzi klasické PC verze... chápu že mezi těmi verzemi jsou určité odlišnosti z nichž každý preferuje něco jiného. 

    Spíš mi jde o ten model jako takový. Ta hra musí být na mobilech (pro které byla původně vytvořena) přece nehratelná, když to každý druhý hraje s klávesnicí a myší. To pak musí být čistá frustrace když si to chce někdo zahrát na displeji telefonu :-D 

  • Jack1947

    Prachy ale pUBtg je podobné a navíc je zdarma potažmo se dá hrát i na emulátoru! aTrochus zaspal dobu 🙂😉

  • Asi jsem možná staromódní, ale může mi někdo vysvětlit, proč se vytvářejí mobilní porty her, který pak stejně všichni hrajou na PC?  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit