Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože, už zas někdo řekl vlastní názor? Tak to jednoznačně NE!!!

    • PCMR

      Divím se, že nedostal ban za hate speech. Mobile lives matter.

    • Jack1947

      Ne když si strýmer a máš věrné diváky nemůžeš si dovolit všechno tedy můžeš aler k ničemu to moc nebude ;)

  • Jack1947

    Vždyt je to pravda a toho asi ani nemusíte znát/ mít rádi. Co dobrého na mobil v poslední době vzešlo hrál jsem už X stříleček a čest vyjímkám ale víceméně je to Freemium cashgrab!

  • Urážkou mobilních hráčů je především většina mobilních her. Vždyť je to z velké části f2p brak, co se snaží z hráčů vytahat prachy a ani se to nesnaží skrývat.



  • PCMR

    Možna to bude šokující, ale jsem pro svobodu slova, takže ať si řiká o mobilních hrách co chce. Brečet o tom na Twitteru nehodlám. Každopádně na ten 1v1 bych se podíval. Disrespect není zas taková fps lama, jak by se mohlo zdát.

  • 0011

    Všem, nebo alespoň těm co ho znají je jasné že tohle je provokace a součást jeho persony a tudíž tohle je jenom póza, která mu vydrží maximálně do doby, než mu někdo z mobilního odvětví nabídne sponzoring, kterým nepohrdli ani ti největší youtubeři, takže to asi nebude málo.

  • Souhlas, mobilní hraní jsem fakt nepobral, mor na to. Mimochodem, ten maník vypadá jak White Goodman z vybíjené :-D

  • Grimsy

    Two Time si rýpl do mikrotransakcemi prohnilé LGBC (čti low graphics, bad controls) platformy? Neslýchané, jsem pobouřen.

  • tuco

    O kritice si myslim, ze to sou zvasty a osobne nemuzu brat Dr Disrespect vazne. Vzdyt je to klaun. Nicmene, 1v1, PC vs mobile, 100k? To vypada, ze ten Freg koule ma.

    • Klaun ses tak možná TY😂😂🙋‍♂️

      • Carnage666

        Koukáme na tý fotce na stejnýho hejhulu?

      • tuco

        Nikdo mi to sice jeste nerekl, ale mozne to je. 

        Nicmene, kdybych sem dal obrazek klauna a Dr Disrespect, a ty bys mel najit 10 rozdilu, tak je proste nenajdes. A to nemluvim o jeho chovani. Dr Disrespect je karikatura. Jak se rika, co chodi jako kachna a kejha jako kachna, bude pravdepodobne kachna.  

  • Realtoltek

    Mobily jsou pro herni prumysl jasná volba...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit