Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím jak vy, ale mne je třeba nějaký faze rain ukradený... To jsou často lidi, kteří si zjišťují i to jak napsat hashtag a nemají ani trochu představu o tom, jak normální život funguje... Neříkám, že esport neni legitimní, ale občas jsou ty lidé trochu mimo :)

    • Jack1947

      Souhlas vesměsa zbytečné existence. Ti normální se totiž tolik nezobrazují všude a nejsou veřejně tolik známí.

  • Carnage666

    Zrovna esport mi na games vůbec nechyběl 😐

    • Přesně takhle fungují ty "hackerské" útoky (třeba na ty naše nemocnice). Pomatení uživatelé internetu, co mají víc zubů než mozkových buněk, zběsile klikají na všechno kolem sebe a absolutně nevnímají, na co že to vlastně klikají... 

      Ten "esport na games" totiž není na games, ale na sesterském(?) webu profigamers, kterému games pomáhají zvednout návštěvnost. 

      • Carnage666

        Ja vim ale nic to nemění na tom že když navštívíte games máte náhledy na tyhle články jako na ostatní. Jsem pro aby to šlo třeba vypnout a nezobrazoval o se to.

      • Jenže to člověk zjistí, až když klikne. Na games se to tváří v náhledu jako jejich článek.

        • Jack1947

          Echm clickbait ...

    • CRYPT

      ja se divim, ze to nekdo vubec sleduje....

  • Tanatonaut

    Esport se tu rozjíždí. Hurá. Asi.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit