Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • red.eagle.792197

    Mna by zaujimalo ako prišiel k tomu Howlu v kvalite zbrusu novy :)) určite absolutne legalne.

  • Nechápu, proč tento simulantský odpad dostává prostor i zde.

    • Co Vy víte, třeba mu ten gaming jde o dost líp než fotbal 😂

  • Vzhledem k tomu, že Neymar vydělá cca 90 milionů Kč měsíčně jenom fotbalem (reklamy tam nejsou započítaný) tak je takhle sbírka pouze 1% jeho měsičního platu.

  • Jarisko84

    Ako to funguje s tymi skinami? Moze vam padnut skin len tak na konci zapasu a aj taky co ma velku hodnot?

    • LessPh

      Bud si je muzes koupit na marketu za nekrestansky penize, nebo otevirat bedny, ktery ti padaji...k otevreni bedny potrebujes klic asi za pul Eura... je to gambling, mne nikdy nic nepadlo:D

      To jsou oficialni cesty, vim ze jeste byly nejake stranky tretich stran, kde si mohl nakupovat (asi i levnejc), ale to jsem nezkousel a mozna, ze uz to zakazali, protoze valve prichazelo o hodne penez..

      • nightborne

        Tak ty opravdu drahý sou opravdu drahý proto, že už nepadaj a tudíž se nedaj získat jinak než nákupem od ostatních.

        Ty "středně" (ale pořád hodně) drahý věci typu těch factory new nožů ti pořád padnout můžou, ale ta šance je asi tak 0.005% a sou to dvě eura za otočku. Žádná levná sranda.

        • LessPh

          Cože 2 EURa za otočku? Já vím, že jsem před 5ti léty točil bedny docela hodně, ale na 2 EURa si nevzpomínám.. to je fakt hodně.

          Každopádně zkusím prodat svoje skiny, který jsem tam kdysi nasbíral a ponakupoval, třeba mají už závratnou cenu.. anebo počkám ještě 10 let a pak za ty utržené peníze postavím barák:DD 

          Ještě, že už mám děcka a tenhle gambling a kompletně CSko mě opustilo:D Přece jen, když člověk jede kompeťák a děti začnou vyvádět, tak se to moc nedá:D Teď už jen tahovky:DD

  • LessPh

    40T$ s jeho prijmy teda nejni moc, to je jako bych tam mel ja skiny za 1$ s prijmem, ktery mam:DDD

    Neymar mi ale presto zacina byt sympatickej, jak tlaci gaming.,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit