Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • red.eagle.792197

Mna by zaujimalo ako prišiel k tomu Howlu v kvalite zbrusu novy :)) určite absolutne legalne.

• Nechápu, proč tento simulantský odpad dostává prostor i zde.

• Co Vy víte, třeba mu ten gaming jde o dost líp než fotbal 😂

• A breci ten pan kdyz ho zabijou stejne jako se vali jak.mental po travniku? 

• Vzhledem k tomu, že Neymar vydělá cca 90 milionů Kč měsíčně jenom fotbalem (reklamy tam nejsou započítaný) tak je takhle sbírka pouze 1% jeho měsičního platu.

• Jarisko84

Ako to funguje s tymi skinami? Moze vam padnut skin len tak na konci zapasu a aj taky co ma velku hodnot?

• LessPh

Bud si je muzes koupit na marketu za nekrestansky penize, nebo otevirat bedny, ktery ti padaji...k otevreni bedny potrebujes klic asi za pul Eura... je to gambling, mne nikdy nic nepadlo:D

To jsou oficialni cesty, vim ze jeste byly nejake stranky tretich stran, kde si mohl nakupovat (asi i levnejc), ale to jsem nezkousel a mozna, ze uz to zakazali, protoze valve prichazelo o hodne penez..

• nightborne

Tak ty opravdu drahý sou opravdu drahý proto, že už nepadaj a tudíž se nedaj získat jinak než nákupem od ostatních.

Ty "středně" (ale pořád hodně) drahý věci typu těch factory new nožů ti pořád padnout můžou, ale ta šance je asi tak 0.005% a sou to dvě eura za otočku. Žádná levná sranda.

• LessPh

Cože 2 EURa za otočku? Já vím, že jsem před 5ti léty točil bedny docela hodně, ale na 2 EURa si nevzpomínám.. to je fakt hodně.

Každopádně zkusím prodat svoje skiny, který jsem tam kdysi nasbíral a ponakupoval, třeba mají už závratnou cenu.. anebo počkám ještě 10 let a pak za ty utržené peníze postavím barák:DD 

Ještě, že už mám děcka a tenhle gambling a kompletně CSko mě opustilo:D Přece jen, když člověk jede kompeťák a děti začnou vyvádět, tak se to moc nedá:D Teď už jen tahovky:DD

• LessPh

40T$ s jeho prijmy teda nejni moc, to je jako bych tam mel ja skiny za 1$ s prijmem, ktery mam:DDD

Neymar mi ale presto zacina byt sympatickej, jak tlaci gaming.,

• ja_nic_nevim

Byly doby, kdy si skiny člověk stáhl z netu / od kamaráda.. pak půl hodiny laborovani a bylo.... zadarmo. 

• LessPh

Je to business a lidi s tim spekuluji jako na burze, je to uplne jina liga, navic tvuj ucet ziskava na hodnote a prestizi.

Free skiny byly fajn, ale clovek si jich nevazil a ve finale mu to bylo jedno, kdyz uz v tom mas prachy, tak si jich cenis vic a je to proste lepsi pocit.

Napada me paralela s legalne zakoupenymi tituly a piratskymi kopiemi.. to je jako skiny..

• J.V.Stalin

Získává na prestiži? Červený pistole, zelený nože... mě to spíš přijde trapný.

A ta paralela s legálně zakoupenými tituly... no to radši ani nebudu rozvádět. Mimochodem připadáš mi jako majitel několika skinů. Nebo se pletu?

• LessPh

Jako Stalin tomu nemůžeš rozumět, naše diskuze by nikam nevedla, nezlob se;-)

• J.V.Stalin

Jo, když dojdou argumenty...

• Jack1947

Já už se divím že tohle prošlo, nechci chodit do historie ale třeba HITLER by měl stopku. Protože v Čechách je jakákoli podpora Nacismu přísně zakázaná pravidly.

• uher

To asi těžko. To, že by tam měl Hitlera by neznamenalo propagaci ničeho. Je to historická osobnost a jako tavou by nic nepropagoval.

Nebo chceš snad pálit i učebnice dějepisu?

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

No jistě historická osbnost co vyplinovala  miliony židů a Stalin ještě horší ten zlikvidoval "nejméně" 20 národů vlastních... a ted tu o Karkulce. Co Třeba MAo cetung a Franco ? 😛

• uher

Reakce na příspěvek:

Koukám nějak se ti ta argumentace o propagaci rozpadá 😀

Ono je těžký s někým rozebírat význam slova co sám nechápe a pak tu radši něco píše o pohádkách...

• Jack1947

Reakce na příspěvek:

Taky si myslím že s Uhrákem nemá mo smysl takový řeči řešit.

• uher

Reakce na příspěvek:

No jo, když dojdou argumenty 😀

• uher

A hlavně to byly hezký skiny, ne tady ty barevný parodie.

Rozum mi nebere, kde že se bere taková nechutná těhle ohavností. Za to přece normální zdravej člověk nemůže dávat peníze.

• Jack1947

Kdyby se takhle řídila dnešní doba tak se nic neprodá, ani se nedivím že se to snaží regulovat. Je to hnus!🤮 hlavně co se týče dětí aby nerostli proto že gambling je běžná věc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit