Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ostatně to ty lidi asi nemusí trápit no...

  • uher

    Tak já třeba u f2p her chápu, že si hráč koupí nějakou věc, co bude ehm k užitku. Např u World of Tanks vím, že se dají koupit tanky, co mají větší příjem financí - sice dát za něj asi 500,- může opravdu jen totální magor, ale prostě smysl samotného konceptu chápu a nevidím v tom žádný problém.

    Ale sakra, dávat jakoukoliv sumu, za facelift něčeho co už ve hře je, to se na mě nezlob, ale to je mimo chápání zdravého člověka 😀

    Snad kdyby to stálo třeba 5-10 Kč, tak bych nad tím ještě snad i mávnul rukou, ale pořád mi to přijde, jako bych ty prachy spálil.

    Navíc sám určitě moc dobře víš, jakou mají onlinovky v současném přetlaku životnost. Jednou skončí a pak ti ty nesmysly smažou a člověk si najednou uvědomí, že je to jako by ty peníze prokouřil...

  • Jack1947

    Nelze to nikdy vyvážit tak aby se vlk nažral, nicméně tweak here, there to by se dalo.

  • Jack1947

    Neříkám že za to něco dávám jen říkám že většina frytuplej her žije ze skinů, taky nesouhlasím s tím že by měli přesahovat nějakou astronomickou částku to by možná i té/oné hře mohlo dost škodit.

    Nojo vlastně to ani nepochopí člověk co nehraje F2P.

  • uher

    Však já ti to neberu, klidně si za to plať kolik chceš, ale můj zdravý rozum mi bohužel neumožňuje dávat tolik peněz za barevný facelift😂

    Ostatně, já ani nehraju f2p...

  • Jack1947

    Mě ne, navíc když se v podobných hrách dají získat i zudarma některé smysl to dává, většina Frytuplej her prostě nemá na sebe vydělat jinak než prodejem skinů... když nemají jako Riot/Valve celkem dobrou Esport scénu.

  • twicer

    Zkus se podívat na pojem velryby v herním prumyslu, podobné drahé šminky nejsou pro většinové publikum a ani s touto myšlenkou nebyly tvořeny.

  • twicer

    Stylistika Valorantu snese hodně, nějak nevidím důvod proč by člověk co to "bere vážně" nechtěl unikátní skin, řekl bych že to je přesně naopak.

    Je mi záhadou kde se stále bere tolik človíčků, co si myslí že za tvorbou skinů stojí stejní lidé co dělají balanc nebo tvoří nové mapy.

    Očekávání vyváženosti v nově vydané pvp hře je už jen taková třešnička na dortu :)

  • uher

    Mě teda přijde i těch 20€ absurdních. Popravdě mi přijde absurdní za skiny vůbec platit...

  • Animace pěkná, ale řekl bych, že se to do tohohle typu her moc nehodí, teda pokud to berete vážně.. Navíc ta cena je absurdní, za pouhé skiny..., do nedávna jsem Valorant hrál a pak jsem to odinstaloval a spíš bych bral kdyby přidali třeba nějakou novou mapu, nebo postavu, než předraženej skin a nebo kdyby se o tu hru víc starali a dělali balanc postav, protože některá postava je op a je v každý hře a jiná se zas prakticky nehraje...

  • Pekny animace.

  • Firingo

    Skiny jsou to velice působivé, stejně tak jejich animace. U tohohle bych vyšší cenu za pár skinů byl schopný pochopit... ale vyšší cenou myslím třeba 20€ což už tak je za pár skinů ve hře dost. 100€ je zcela absurdní, to nemůžou myslet vážně... 😠

  • Jack1947

    No to fakt néé 😬😱😂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit