Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Playerthv

    Každá hra která chce být úspěšná, musí být do určité míry návyková. Nevím jak je to s fortnitem ale děcko může být závislé i na need for speed, fall guys nebo assassin's creed. Ta žaloba je podle mne celkem hloupost. Neříkám že to nemá důvod ale... 

    • Jack1947

      To jo hrál jsem Fall guys jen párkrát a hlavcně v Týmové hře to je těžký páč MMR na h/vno jako vždy.

  • Jack1947

    FOrknile nechápu ? spíše že to tolik lidí baví... to vymyslel TRudox ? 🤔🤨😮🙄

  • fortnite ?  neřeknu wowko kde se mladší ulpně ztrací a žijí mimo realitu ale FPS kde tydle jedinci   padaj přimo zpátky lobby každou hru :D

  • MalyZeli

    Já teda nevím. Já to zkusil když to byla novinka, odehrál sem jedno kolo, a hned na to to letělo z disku i s epycem. Takže jestli mě Kanada něco naučila, tak to že můžu bez problémů vyzkoušet kokain. Asi by se měli rodiče naučit vychovávat dečka, a nevrážet jim do ruk telefony a tablety od narození, pouštět *******vané youtubery, a čekat něco jiného než závisláka na rakovině jako TikTok a Fortnite.

  • Ach ano, Kanada, zeme kde vam misto zdravotni a socialni pece nabidou eutanazii. A rodice nejsou schopni vychovavat sve deti...

    • goyim

      Hlavně země, kde ti zdravotní péči stát zablokuje (včetně bankovního účtu), když si dovolíš protestovat. To vše se děje i bez té tzv. digitální identity, kterou tam chystají (Eurosojuz jí pro nás chystá taky). Ještě bude hodně srandy v té západní demográcii...

    • Derp_1337

      To, o té neschopnosti rodičů vychovávat děti, je hodně mylný stereotyp.

  • V jedné studii se uvádí, že je Fortnite návykový jako kokain. Nevíte jestli to je pravda? Já Fortnite nikdy nezkusil...

    • ZOLLINO

      :))))))

    • Ty jo tak to se kokainu bat nemusim. Zkusil jsem par her v chapter 1 a letelo to z disku, kdyz predemnou lidi postavili Burj khalifu za par vterin. Nedavno jsme zkouseli no build mod a bylo to lepsi, ale potom je to zas pomerne nemaste neslane, zbrani pomerne malo a tak to letelo z disku znovu. Radsi si dam Apex








      • Jack1947

        APex pak jedině solo páč v partě bud tě stompnou nebo nemáš co dělat ale zkusím asi 2roky jsem ho nehrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit