Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Takže ... nová forma totalitního sledování ? 😮🤔😬 o to hůř když to bude dělat počítač a ne člověk... který vyhodnotí cokoliv, ono není divu máme tady už inteligence co si vymýšlí vlastní jazyk -.- vzpoura strojů hadr! 🤯🤢🤮

    • Sallvator

      Jezis jaka totalita, filtr sproste mluvy v textu je ve hrach dnes bezna vec, ve voice mi prijde jako dalsi logickej krok. Kdyz se jako lidi neumime chovat a i v 21. stol tu mame neandrtalce co pouzivaj v komunikaci rasizmus a urazky tak si hold uplnou svobodu nezaslouzime a musi se zasahnout timto zpusobem... 

      • Jack1947

        Nevěřím stroji, navíc je spousta softlů co nesnesou, trochu drsnější prostředí které kompetitivní hry přináší 😊😉

        Zdá se že budeš z jedním z nich😮😬

        Podle mě i ve sportu nejde  sprostota vytěsnit a myslím že to k tomu patří v jistých mezích. Mě se naopak dost uleví, vždyt jsou to jen slova... ono koneckonců to má i tak, dost slabej efekt  stejnak 🤔🤨

        Navíc kdo určuje razismus a homogobii he, třeba v anglii a asutrálií je fagggot normální urážka nebo horší... dohadovat se nebudu ale je to tak no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit