Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všem! 

    Osobně to považuji za docela hrozné, protože existují podobné a nejlepší hry jako Standoff nebo Critical Strike. Opravdu si nedovedu představit taktiku boje s využitím možností mobilního zařízení a celkově se mi to celé zdá nepohodlné. Zatím je pro mě těžké si představit, na co click při hraní na mobilu.

    Než však vynesu konečný rozsudek, uvidíme. Možná bych se měl pokusit o vlastní rozhodnutí.

    V každém případě je dobře, že se vývojáři snaží své hry rozšířit na mobilní platformy, aby oslovili širší publikum. Možná se najde skupina hráčů, kteří budou mít tuto verzi pohodlnou, i když pro mě zůstává otevřená otázka, zda VALORANT skutečně dokáže poskytnout stejně intenzivní a přesnou hratelnost na mobilních zařízeních jako na PC.

  • Jack1947

    To bude docela hrozné, nevím posdobné a lepší hry tam jsou(Stand off ,Critical Strike)... nedovedu sai představit taktiku bojů s využítím schopností, celkově to celé bude takové nic moc. Uvidímer zkusil bych, jestli tam ale bude více botů než v COD tak ruce rychle pryč😬

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit