Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Já mám pouze 120hz tv a ten rozdíl je fakt neskutečný z těch 60hz, už jedině další monitor bude minimálně 100hz... nebo aspon Adaptive Vsync. Záleží jistě na hře pomalejší hry to nepotřebují ale ty rychlé... to je něco úplně jiného😉

    Ukompetitivních hrách ani nemluvě... jakýkoli záškub je hnus... tearing ještě horší.

    Nemluvě o tom že VRR tam nemám jen slabší potlačení input lagu. Třeba Yakuza opravdu využije takovou rychlost...

    To nahlášení pochybuji že vůbec kdy fungovalo. ale překopávat se kvůli tomu diskuze asi nebudou že.

    Jinak zajímavá studie, Piloti stíhaček musej mít zrak jako ostříž já mám brýle ale až takovou pecku jsem nečekal! 😯

  • Derp_1337

    Já osobně hraji na 144FPS a v rychlejších scénách jsem fakt schopný poznat, když mi počet FPS klesne pod 120.


    Záleží především na člověku a na tom, jak dobrý má zrak.

    V Americe dělali test zraku u pilotů stíháček a ukázali jim 500 snímků za vteřinu a na jednom byl snímek nějakého letadla nebo stíhačky. Do těch 500FPS piloti dokázali určit typ letadla. Prostě neskutečné.

    Ale samozřejmě je tu ten problém, že běžný člověk většinou nemá tak dobrý zrak jako piloti stíháček 😂 . Ti lidé museli projít těmi nejpřísnějšími testy (v některých ohledech jsou ještě přísnější než třeba pro astronauty).


    PS: Nvm, neřeš. Spousta lidí se občas překlikne.

  • Jack1947

    COunter-strike a navšení FPS vypínáním stínů nebo DayZ a vypínání trávy něco do sebe má noo 😉😀

  • Jack1947

    jE TO guma😀😛

  • redicius

    Možná, že se neživí instalováním windowsů ale hraním?

    Asi jako jezdci F1 vyčítat, že si neumí vyměnit pneu za 2 sekundy ...

  • Kissino81

    Tyjo...144+ FPS mazec:D Já začínám nastavení řešit, když mi FPS začínají klesat pod 40 :D Jo online zásadně nehraji.


    Jinak se omlouvám za neúmyslné udání....je ostuda, že tu možnost zde tiscali má.

  • Turby

    Takhle zničit legendární Quake 3 Arénu  :O

  • Derp_1337

    "Peter "Shroud" Grzesiek"


    V článku je chyba. Jméno toho hráče je Michael Grzesiek. Není to Peter.

  • Derp_1337

    Tady nejde o těch 300+ FPS. Na hraní stačí 144+ . Někdo dokáže využít i těch 240+ (Samozřejmě to reálně chce více FPS, aby jste v komplikovaných pasážích netrpěl propady FPS).

    Tady jde hlavně o to, že čím více grafických detailů máte na obrazovce, tak tím více je váš mozek zaměstnáván zpracováním informací. 

    Zkrátka a dobře na primitivní grafice jste schopni zareagovat trochu rychleji na texturu soupeře než na grafice s maximálními detaily.

    Nebudu tvrdit, že rozdíl je velký, ale někdy i několik milisekund je rozdíl mezi vítězstvím a smrtí.

  • mementomori

    Lol shroud nedokaže ani nainstalovat windowsy natož si nastavit hru tydle esportovy loupaci nemaj vubec clue o tom co maj za hw a jak snim zacházet a se softwarem podobně ma nejlepsi gpu/cpu na trhu a pouziva el gato kartu na stream tendle kluk nemá nejmensi tušeni 

  • goyim

    Ano. Možnost volby je skvělá věc.😉

  • tuco

    PC master race ;)

  • MalyZeli

    Tak jde o to jestli si chcete zahrat v klidu a koukat na neco co pripomina realitu, nebo 3 pixely a mit 300+ fps. Ale tak ja soutezne nehraju, a to neco malo co hraju hraju jen pro srandu, a staci 60-144fps pri max detailech. Zkousel jsem u znamyho kdyz mel pucenej 240hz monitor, a nebyl tam poznat rozdil od 144, zkouselo se CS, R6, a CODko. 

  • dworkin

    Tohle by mě nebavilo hrát...

    https://www.youtube.com/watch?v=ZaKyq42e96s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit