Přejít na výpis diskuzí

Basketbalisté USA nafotili společné fotky, ale něco na nich nehraje!

27.7.2016 18:11
Michal Markup   3 příspěvky

Za pár dní se rozeběhne kolotoč jménem olympijské hry a stejně jako individuální disciplíny na nich budou mít početné zastoupení i kolektivní sporty. Jedním z hlavních týmů, na který se bude v brazilském Riu upínat pozornost, jsou basketbalisté Spojených států, kteří by rádi navázali na úspěchy z předchozích...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se má za to, že jediným dobrým basketbalistou je černoch a že USA nejsou černošským (pardon afroamerickým) státem, pak ok. Ikdyž premisa, že jedině černoch je dobrým basketbalistou, je poněkud rasistická a kdyby na té fotce byli jen Euroameričané, tak by neomarxističtí multikulti určitě řvali, jako se řvalo, když ceny Oskary dostali nečernoši, nebo se řve, když bělošský policista zastřelí černocha, to je oheň na střeše.
    Správně je, že dostanou šanci hrát za repre i bílí či jiní nečerní Američané za předpokadu, že košíková není sportem jen Afro. Jinak to je rasismus jak vyšitý!!!
  • Jediné, co na tom obrázku nesedí, je, že nejsou poměrně zastoupeny všechny barvy pleti, proto je mužstvo možno považovat za rasistické. Já bych to tedy nařidil, že tam budou hrat nejen bílí muži, ale i bílé ženy, které se cítí býti mužem.
  • ... jura je známý primitiv :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit