Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co nedostane FIFA od sponzorů to padne do klína-americké košíkové,fotbalu ,hokeji a golfu
  • Ztráta = úplatky. Bezedný tok peněz ve světě politiky a byznysu.
  • Jako kluci jsme se honili po hřišti za tím kulatým nesmyslem a snažili se strefit mezi ty dva klacky. Ale jako dospělý to nedělám a také se nechodím dívat na to jak se dvaadvacet magorů čutálistů honí po placu a několik set nebo i tisícovka magorů na to čumí a dostává se do extase. Ale rozumím těm magorům, že tam na trávníku šaškují za pořádný balík peněz, i když si sám dokáži vydělat peníze smysluplnější činností. A ti magoři co na to čumějí a dostávají se do extase... no, když jim to stačí ke štěstí...
  • k
  • Já se domnívám, že FIFA byla zřízena jako instituce, která měla řídit a organizovat fotbalové soutěže a ne vydělávat peníze a potom krachovat.
    • FIFA peníze nevydělává ale dostává od sponzorů.
      • A k čemu ty peníze od sponzorů dostává? Asi ne k tomu, aby kluk, který chce hrát u nás fotbal si musí vše zaplatit, nebo vypadne?
        • Že by jedna z forem legálního praní špinavých peněz ?
  • Taky bych je nejraději nakopal do zadku ale už staří Římané věděli že lid potřebuje chléb a hry.
    *14*
    • Ano, říkali tomu panem et circenses, pokud se nemýlím. No ale já si na ten chléb vydělám a pak si ho koupím a pokud jde o ty "circenses", dokáži si najít něco smysluplnějšího. No, ale pokud to někomu stačí... *4*
  • Když jsou na tom tak špatně, proč vyplácejí fotbalistům milionové platy a ještě vyšší odměny za vítězství v nějaké soutěži? Neměli by náhodou platit jim jen tolik, kolik si vydělají?
    • Nejste náhodou Anna Proletářka?
      • on neříká že nemaj mít miliónové platy kdž si na něvydělaj jen se pozastavuje nad tím jak jsou přeplácení a přitom tolik nevydělávaj vše je to jen divadlo a na konci jsou nezaplacené dluhy...
        • Já s Vámi souhlasím. Nejhorší je, že za dělání dluhů nikdo nezodpovídá.
          Maximálně někoho odvolají z funkce a odejde se zlatým padákem.
    • Už se stahují mraky,manekýni asi utřou h...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit