Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ti Dánové jsou úúúplně marní. Prý je v Praze vedro, vysoká vlhkost, Sparta musí být trpělivá, držet míč a nechat je běhat. Tohle musí otočit.. vše hraje pro ně..
    Ten Polák v bráně Kodaně dostane laso z Realu po tomhle zápase, díky němu ještě ti Dánové žijí..

    • ten 3. gol Dánů byl ofside, koukali jsme na to nyní s chacharama na chytré televizi. Je jedno, že neclonil golmanovi, nedošel k němu míč, byl ve hře, čelem k bráně, tohle se mává.. o trup

    • Sparta tohle musí vyhrát. 10 střel na bránu a šancí neměla ani proti Pardubicím a snad ani v Jablonci ti z lavičky. A to v té statisice ještě není to nesmyslné zakončení (?) toho brejku Olatunjim. Sparta už měla rozhodnout dávno. Ti Dánové jsou ostudy Ligy Mistrů, vůbec tam nemají, co dělat. Sparta hrála 2.půli v Kodani bídu, kdyby hrála jako 1. půli, tak tam tu jednu branku dá a hraje se ji doma ještě lépe. Tenhle zápas ukazuje jinak sílu a možnosti tohoto týmu Sparty i do budoucna, a to se Sparta ještě stále buduje (kraje), pač tohle je prý nejlepší tým Dánska.. :)  čas nyní bude hrát se Spartou - počasí.. :) Dánům evidentně nedělá dobře, pač dělají neuvěřitelné chyby už jen v rozehrávce, ale nestíhají ani běžecky dozadu + vracet se do svých pozic..

      • Zelený to měl odhlavičkovat, to je fakt tragédie, tenhle match.. ale jedem, téhle Kodani za 15 min. klidně 3 branky, když je Sparta zmáčkne.. už budou plést nohama a dělat chyby vzadu..

        • ten Zelený by se neměl už pouštět do žádných větších věcí a raději si hlídat svou stranu, teď mu tam zase málem vyrovnal borec.. Sparta musí vyřešit ty krajní beky, akutně..
          ty woe to byl ofside, byl trupem před obranou Sparty, to svět fakt neviděl... no jestli tenhle non-sense sudích bude rozhodující, tak by měla Sparta podat aspoň protest, pač tohle musí VAR vidět

          • takové kopyta jdou dál.. koukněte se na Letné na video z té poslední situace u 3. branky Kodaně a podejte protest. Minimálně ti u VAR už nebudou dlouho delegovaní..podle mě tam byl ofside o trup Dána, a když to vidím já odtud, tak on s tou technikou u VAR to musí vidět tím tuplem.. fix

  • https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/lukas-haraslin-filip-panak-peter-vindahl-sparta-fc-kodan-3-predkolo-ligy-mistru.A230808_223042_fot_pohary_min

    hoši, já myslím, že to bylo spíše o vašem výkonu, hlavně křídel a snad Kuchtič snesl nějaké přísnější měřítko, že hrál i směrem do obrany + konal náběhy (ale nedostával míče, zase od těch křídel, ta hrála katastrofálně). Po pauze hrály mizerně i kraje - Zelený s Mejdrem, proto tam chodily ty centry aaa ta křídla, ani střídání tomu nepomohlo právě.
    S Monacem Filipe tahle Kodaň fakt nejde srovnat. :)  je to o vás, tohle je soupeř, přes kterého by Sparta měla přejít. Porazila ho v přípravě i ještě nekonsolidovaná Plzeň pod trenérem Koubkem, který to tam do nich teprve dostává. Nejsou to žádní míčoví kouzelníci. Snad ten výkon ofenzivních hráčů bude doma lepší. Líbil se mi jenom Viťaz tak, že bych někoho mohl pochválit. Když tam přišel, tak hrál podle mě dobře.. Ale první půle byla od obrany ok, zhroutilo se to po pauze, podle mě už křídla nemohla. Zelený určitě a u Mejdra mě to překvapilo, pač ho mám za jednoho z nej přes fýzu ve Spartě. Ale bylo to taky o tom, že je Kodaň na těch krajích přečíslovala, a když nepomůžou křídla nebo šestky (ty měly své práce dost, stopeři taky - čekali na ty centry, nemůžou se zase tak vysunovat, pod tlakem), čiže hlavně ta křídla nehrála do obrany dobře, tak to už pak není ani tak o Mejdrovi a Zeleném, ale obranné hře celého týmu.. snad to bude doma lepší

    • Projevilo se v závěru, že střídal klíčový stoper Sörensen? Jak to s ním vypadá?Asger
      byl jen unavený, není to s ním nijak zlé, na odvetu bude připravený.
      Nemyslím si, že by se jeho vystřídaní nějak projevilo, Vitík hraje
      pravidelně, má kvalitu. Zvládl to.


      Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/brian-priske-sparta-kodan-liga-mistru-3-predkolo.A230808_225941_fot_pohary_jic

      taky si myslím, že hrál dobře, jak jsem psal. jeden z mála..

    • ale podle mě to bude mít Sparta doma usnadněno o to, že tahle Kodań bude venku poloviční... proto taky v neutrálním prostředí dostala tak za vyučenou i od ještě nesehrané Plzně v tom systému, který tam chce trenér Koubek praktikovat. Měli by toho dobrého výsledku z Kodaně doma využít, vlítnout na ně hned zkraje a rozhodnout ještě do poločasu, než se vůbec Dánové zorientují, kde se nacházejí. Tohle fakt není ještě soupeř, který by měl Spartu děsit. A možná ani ta Czenstochowa za ním, protože přišla o toho progresivního trenéra, a pokud ten nový nedokázal navázat na jeho práci, tak má Sparta vydlážděný postup do milionářské ligy a měla by pomoci  čs. koeficientu konečně i ona.. Navíc počasí se má vracet k letním třicítkám, Plzeň je myslím taky grilovala na sluníčku v té přípravě, Dánová tam mají tropické dny tak dva za léto, nyní jim tam řádí naopak blizzardy a teploty mají problém vylézt celé léto nad 20, čiže na tohle taky nebudou zvyklí, byť se bude hrát zase až večer teda, ale pokud bude prohřátý vzduch z předchozích tropických dnů, tak to je zase výhodou Sparty, že ta teplota i takhle ve 20 hod. jen tak rychle nespadne + hlavně vlhkost vzduchu, pač se hraje v intenzitě, a tam už to fyzicky ovlivňuje s průběhem minut hráče, kteří na tyhle podmínky nejsou přes rok zvyklí z toho dánského podnebí. Vše zkrátka hraje pro Spartu v odvetě.. jen nastoupit s jiným výkonem hlavně teda ofenzivních hráčů

  • https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/denis-vavro-fc-kodan-sparta-kvalifikace-o-ligu-mistru-martin-petras.A230803_163740_fot_pohary_min

    k tomu skvělému Davidu Hanckovi, pane redaktore. Tohle jste si měl nechat až po této sezoně, protože Hanciho nikdo nekoupil, a to je tvrdím velkou chybou jeho agenta, protože takovou sezonu už podle mě nebude mít jako měl tu minulou, kdy se sešla krize Ajaxu a PSV, které podle mě letos vyhraje ligu a Feye měl fakt výborného playmakera v tom Turkovi Kokcu. Nyní třeba poslední zápasy prohrál poměrně jasně na držení míče, což jsem čekal, že nastane, pokud nepřivedou nějakou náhradu. No a když nedržíte, pane redaktore, míč, tak je o to větší tlak na obranu a o to menší bude i ten příspěvek Hanciho směrem dopředu, v čemž je jeho tvrdím nadstandard na jeho pozici, přes který bych se ho snažil i letos prodat.
    Jako mistr a lídr obrany šli přitom z té holandské ligy do špičkových týmů de Ligt, pak ten stoper Liverpoolu, z Holandska se fakt už chodí do top klubů, ale Hanci zůstal, což pro mě překvapení není (kde není poptávka, nemůže být nabídka), ale přesto bych čekal větší invenci manažerů dostat ho aspoň do nějakého béčkového klubu ve špičkové lize typu Betis, Villareal, i to Atletico bych zkusil, pač to je podle mě liga pro něj, kde není tolik taktiky, ale vyžaduje se tam rychlost a technika u hráčů, což Hanci zase naopak má. myslím, že jeho cena už nikdy nebude tak vysoko jako nyní, i pro Feye by to byl dobrý obchod, ale na tu holandskou Hanci má tak, aby s Feye hrál o ty poháry (o mistra už tvrdím ne, ten půjde za PSV, vyměnili i trenéra, kde byl podle mě hlavní problém jejich, pač tým nemají fakt špatný, nyní ho ještě posílili, byť prodali Simonse, což je určitě škoda, podle mě začíná titulová éra PSV, už jsem ji čekal teda tuhle minulou sezonu, Ajax totiž asi vzdorovat podle výsledků přípravy zase nebude, ale nekoukal jsem ještě u něj na soupisku, byli ale vykoupení už minulý rok, asi to tak rychle zase nesloží tak, aby konkurovali PSV).
    Nyní už rupli s PSV v poháru, ta golova akce už byla na Hanciho příliš rychlá a pozdě se zatáhl, PSV tam navíc dominantně drželo míč. Ještěže Feye udržel toho Gimeneze, dopředu ještě nějakou sílu mají v těch křídlech a útočnících, ale bude jim chybět ta 10tka, kterou měli minulý rok, Kokcu nenahradili zkrátka, čiže sledujte pane redaktore tuhle sezonu Hanciho ve Feye a hlavně ty zápasy o čelo s Ajaxem, Alkmaarem a PSV. :) Bohužel si myslím, že to nebude tak růžové tuhle sezonu, i když bych mu přál přestup do velkoklubu jako Slovákovi a sympaťákovi, ale ten bohužel nepřijde, pač to SKVĚLÝ obránce není, ti jsou v těch top klubech, Hanci má ten svůj nadstandard a přidanou hodnotu, jak píšu výše, ale taky spousty nedostatků - ten v taktice je poměrně zásadní pro ty top kluby a i pro mě, kdybych scoutoval pro špičkový klub, tak by to byl problém, proto je jeho setrvání i po sezoně, kdy byl bezesporu nej bek možná i ligy, Feye určitě, pač ten jeho holohlavý zpomalený kolega (nejpomalejší obránce té ligy) mu konkurovat určitě nemůže pomalu v ničem, hraje pozičně, ale to proti rychlým hráčům neuhraje a nevykrokuje. Přesto nic. Letos se z holandské ligy stran obránců podle mě do špičkových klubů nenakupovalo, jak je tomu pomalu každý rok, kdy nějaký odejde. Byl to fakt zvláštní ročník - pro PSV i Ajax, tolik bodů nepoztráceli, co tu ligu sleduju. Ale Feye toho využil a titul získal zaslouženě. :) Koukal jsem na ně poměrně dosti, hráli opravdu dobře, hlavně v těch zápasech se slabšími, kde Ajax i PSV nepochopitelně ztráceli, ale v těch zápasech s PSV Hanci bohužel hořel a nic nenasvědčuje, že by se něco mělo změnit i po tomhle prohraném poháru, kde to nebyla chyba jen jeho, ale celé obrany, ale bylo to prostě už moc rychlé na něj.. Tahle sezona už bude ale jiná, minimálně u toho PSV, které angažovalo bývalého úspěšného trenéra Ajaxu, který tu ligu zná, do toho mají opravdu lepší tým, hlavně směrem dozadu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit