Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.idnes.cz/fotbal/reprezentace/neymar-zraneni-operace.A231018_223611_fot_reprez_rou



    a tohle je děcka to, o čem se psal, že postihne Araby s tou nesmyslnou investicí do veteránské ligy. Pač takhle dlouho zraněný Neymar je jim marketingově k ničemu právě. Navíc vyhlídky vypadají, díky věku, dlouho rekonvalescenci na mínus nevím kolik miliard, pač tam počítáte jednak s přestupní částkou (těch 2,2 mld), ale i pak s hodně vysokou gáží toho hráče, pokud si ve smlouvě Arabové neošetřili teda, že v případě zranění dlouhodobějšího charakteru se smrskne na minimum. A to si předpokládám, jak sleduji jejich obchodní dovednosti dlouhodobě, neošetřili. :)  Nic obchodně pochopitelného.. Navíc se to dalo predikovat, něco podobného jako hodit peníze do automatu.. můžete vyhrát, ale spíše prohrajete. :) tzn. skončíte v tom mínusu s touhle akvizicí
  • https://www.sport.cz/clanek/tenis-sedmnactileta-tenistka-bartunkova-si-v-kluzi-pripsala-prvni-vyhru-na-okruhu-wta-5014825

    tady je třeba se Jirky trochu zastat, ten Prizmič, to bude hráč TOP 30 minimálně už do roka, dvou, pokud nějak nezblbne v osobním životě. Fakt výborný hráč, vítěz juniorského Roland Garros. A to si vezměte ještě, že on preferuje antuku, a takhle hraje v hale.. TOP 30 je možná málo, já ho vidím i v TOP 10 do budoucna, pokud v 18ti hraje takhle. To jméno si fakt zapamatujte.. Tomáš s ním hrál ale pravda podstatně vyrovnanější zápas, proto i o něm tvrdím, že má na TOP 30 jako Jirka. Máme dva naprosto vyrovnané top hráče nyní, ještěže se Tomáš dostal jako lucky loser do pavouku. Podle mě to organizátoři turnaje dělají podle hry, říká se, že se to losuje z poražených v posledním kole kvaldy, ale moc tomu nevěřím.. :) Ten match Tomáše s Prizmičem byl snad tříhodinový, koukal jsem na něj na většinu, krásný zápas dvou hráčů, kteří mají fakt oba na TOP 30, byť jsou na 80. a 160. místě v tuhle dobu. Už aby Tom začal sbírat body na ATP turnajích, naskakuje to pak v žebříčku rychleji, stačí vám udělat 2., 3. kolo a je to jako byste vyhráli lopotně celý challenger. Bude to pro něj lepší i stran odpočinku a treninku, aby si podržel zdraví. Pokud mu výjdou nyní ty turnaje v závěru roku, tak se dostane na Australian open přímo bez kvaldy a ten příští rok by ho měl katapultovat bodově tam, kde už měl být tak 2 roky, tzn. ta TOP 30,kde je nyní právě Jirka.. škoda, že nevyšel jejich vzájemný zápas, tušil jsem, že by je organizátoři poslali na sebe, kdyby Tomáš postoupil z kvaldy. čiže tohle není pro Jirku ostuda, ten Chorvat je velký talent světového tennisu a ještě to podle mě ukáže.. :)

    a ještě koukám, že Tomovi organizátoři ve Stockholmu vyjádřili natolik respekt, že vzal fakt místo Davidoviche do důsledku a má 1.round bye (mohli tu druhou část pavouku klidně ještě přelosovat), což mu přihraje laciné body do žebříčku za 2.kolo ATP turnaje. :) Ale zasloužil si to za tu kvaldu, hrál v ní zase fantasticky. Mohl by klidně vyřadit i toho Goja nebo Stana, pak už to bude asi s Baezem nebo Djerem těžší, hlavně Baez je výborný, ten by mohl ještě taky více nahoru v žebříčku. to jsou nadějní hráči nové generace, kteří mohou tennis po odchodu těch generačních legend doslova zachránit, pač takhle talentovaný je tady jen Carlitos jako Fedex, Rafík, Nole nebo Andy. tihle jako Baez se aspoň blíží

  • https://www.sport.cz/clanek/fotbal-euro-exspartan-roste-pro-top-klub-podle-dat-je-lepsi-nez-nejdrazsi-obrance-historie-5014836

    to, co říkám, i já, že Hanci je primárně levý bek, tam je to s ním nejbezpečnější, navíc může více útočit.. na stoperu jdou ven všechny jeho nedostatky. viz. slova současného trenéra slovenské repre v článku.. Ale už jsem vstřebal, že Hanci hraje na stoperu. I s tímhle může směle do španělské ligy. Ne do top klubu, ale do těch od 5. místa v pohodě.. ta liga by mu seděla nejvíce. Stejně tak portugalská..

  • No to bylo ubohé a uslintané vítězství nad trpaslíkem. Krize našeho fotbalu pokračuje. A možná bude ještě hůř. Abychom se deset minut před koncem báli o vítězství, které jsme dosáhli z penalty?

    Šedivý na.... (Hrad samozřejmě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit