Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Semjon Gayínek je ještě unaven, tak píše jen jednou větou???
    • Homosexuálně orientovaný soudruh BTW tady neustále hledá partnera a nikdo nemá o soudruha zájem. To je ale pech. *1* *1* *1*
      • Chichichi blbe!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • a co je vlastně špatného na dopingu?

    Že někomu narostlo silnější tělo to znamená,že je nadřazen ostatním? U zvířat možná,ale ne mezi lidmi.Souboj svalů a inteligence byl u lidí už dávno (u dryopithéků) rozhodnut ve prospěch inteligence,a ta se ve sportu může projevit právě jen přes dopink.Ten totiž umožňuje aby ve sportu měli ti nenadaní šanci proti těm lépe geneticky vybaveným.Kdyby dopingu nebylo,byl by sport čirý rasismus.

    chyba není v tom,že sportovci sypou,ale v tom,že lžou že ne.Ať každý  řekne pravdu,třeba:"...sponzoruje mě firma Bayer a beru steroidy s růstovým hormonem,ještě se cítím dobře,léčit se půjdu až po Olympiádě".

  • Už se těším, až bude Rusko vyloučeno ze Zeměkoule a nebudou tam smět žít lidé. Lidé tam sice budou žít dál jako teď, ale my, co jsme už skoro mezi "vyspělými západními demokraciemi", budeme dělat, jako že tam nežijí. To bude překvapení, až se dovíme, jak to vlastně je.
    Jinak, co je to doping? Není trenink, po kterém svaly zmohutní a zrychlí se svalové stahy, také vlastně doping?
  • Pro východostepní primáty normální:"K dosažení vytčeného cíl jsou vhodné jakékoliv prostředky" (syfillitik Uljanov).
    • jsi deb.l a ještě se tím chlubíš
      • Neznáš vybrané spisy V. I. Lenina, soudruhu? To je ale velký nedostatek, mělo by ti to být uloženo jako stranický úkol. *2*
        • Já a Já, je vidět, že papouškuješ Geblsovy žvásty. Ale ani on nebyl ve vyjadřování tak sprostý jako Já a Já..
  • Blé
    • přesně tak Blééé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit