Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to vidíš "hrdino".Minulý týden za lhářem a neočkovancem stálo celé Srbsko. Jeho tata i mama čpěli oheň a síru.A jak jim krásně sklaplo.Vivat Australia! Oni jsou jugoši všichni takoví záškvarové. Když se dělila Evropa - napříč to šlo.Sice to mnohdy skřípalo, ale podařilo se.Jenom v Jugošce stříkala krev.A docela dost.

    • A mě došlo,že ti hráblo ,až po přečtení příspěvku!!! Ty musíš být nejméně 4 x očkovaný,!! A nebo jsi si víc zakouřil !!

      • Dostal jsi ho! Zároveň odhalil.To už se neočkovancům tobě podobným stává. Parazitují na systému, vyhryzují okolo pitominy.

  • A ostatní, místo bojkotu turnaje, se smějí pod fousy, jak odpadl jeden z favoritů.

    Trapné.

    Jsem zvědav, co budou ovce bečet, až za třeba 2-3 roky budou čekárny onkologie plné booster lidí.

  • V naprostém pořádku...

  • Jestli mluvíte o Srbech, tak jsou mezi nimi i slušní lidé. Ne všichni podporovali  Miloševičův fašistický gang a ne všichni válčili, mučili, vraždili a znásilňovali. To, že tyto mezinárodně odsouzené vrahy Miloš Zeman poctil vyznamenáním, jejich zločiny nikterak neomlouvá.

    • Je vidět,že budeš jeden z těch českých pokusných přiblblých oveček, co jezdí každý rok k moři nejdál k  fašist. Ustašovcům !!! 

  • Žádná škoda. Nafoukaná hloupá primadona, která si myslí, že když umí pinkat do tenisáku nemusí na nikoho brát ohled. Že třeba kvůli jeho bezohlenosti zemřou tisíce lidí je mu fuk, sebral bych mu pálku, šaškovi, a hajdy ošetřovat lidi umírající na COVID.

    • Ono jich zas tolik neumírá. Ale spoustě lidem během covidmánie odumřel mozek :-D

  • kdo jiný než odpůrci očkování, kteří ještě před coronavirem vyřvávali "naše země- naše pravidla", by měl pochopit australského ministra pro imigraci, jehož rozhodnutí ještě před několika lety zmínění takzvaní "čeští" (čti: "ruští") vůastenci chválili. Stručně- Jejich země- jejich pravidla...

  • Do hajzlu s těmi potomky lupičů,vrahů a děvek !!!

    • moje řeč, akorát bych ještě přidal alkoholiky. Tedy když už o těch Srbech mluvíte

      • To bylo o Australanech, popleto.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit