Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Miroslav Král? A jinak jsi zdravej? asi ne.
  USa vyřadila náš tým po nájezdech a v nich ti žádná pomoc rozhodčího nepomůže.
  To je loterie v šikovnosti a USA v ní prostě uspěla.
  Náš tým měl hráčů z NHL minimum takže sváděřt neúspěch na hráče z NHL je hodně laciný plivnutí na USA a hlavně plivnutí zcela mimo mísu.
  Právě nezkušenost z NHL nám tu chyběla. nadšení zabere jednou, dvakrát ale nelze s ním uspět dlouhodobě. Zázraky se občas dějí ale ne pořád. Naše hra byla hodně upracovaná.

  Pro USA není MS v hokeji důležité. Tam to není téma na první stránky sportu ani to není nejpopulárnější sport jako pro čechy nebo pro rusáky. Oni posílají talentované mladíky získat zkušenosti. Medaile je pouze třešničkou na dortu navíc.
  pro ně je více Americký fotbal, basketbal, baseball a NHL: Takže to nejde srovnávat s rusáky a čechy pro které je hokej sport číslo 1:
  • Jasně v USA je všechno nejlepší, promiň, nechtěl jsem ti to brát. Jenom nevím, proč jsme nehráli disciplinovaný kombinační hokej, jako v prvních 4 zápasech, ale ono usa hurá bum na bránu nebo mantinel, on to někdo bude tečovat, jako v posledních 4 zápasech, když tam přijeli další dva vyřazení z NHL, místo aby přišli dva natěšení úspěšní z české ligy. To by možná bylo pro sběr zkušeností lepší, když to tak přeješ těm americkým cucákům, kteří tam lítali jak béčko dorostu.
 • Tak se nám holt vrátí kluci s bučkou.Každý den není posvícení.
 • S příchodem další posil z NHL vliv taktiky NHL i v našem týmu. Z počátku strojová disciplinovaná hra mužstva jako vystřižená z dob Holíků nebo Martince se opět přeměnila na hurá akce ala USA, snad to třeba vyjde. Nevyjde. Tento systém po vzoru televnizních konverzačních komedií, kdy jeden blbější vtip stíhá druhý, až divákovi nezbývá než to buď vypnout nebo zdegenerovat a začít se tomu smát, opět zvítězil. Systém potáhnout podél mantinelu, napálit na bránu nebo mantinel, on to třeba bude někdo tečovat je sice napínavý, ale neproduktivní, resp. vyplatlá se tolik zbytečné energie, že Finové včera předvedli, jak je potřeba nechat ty yenkee vyblbnout a pak jim šesti promyšlenými akcemi dát 3 branky a jednu jako bonus. Přesně tak jsme hráli pro Rusů, Švédům i Norům. Nevím proč se musí vždycky nechat hráči z NHL tak zblbnout a nehospodárně promarnit čas lítáním sem a tam. Prostě humus, nekázeň. No a samozřejmě rozhodčí, kapitola sama pro sebe. USA prostě musíme pustit dále, protože v NHL hrají play of pouze usa mužstva, takže jsou logicky nejlepší.
  Vujtek dokázal hodně, ale trend 15 let tlačený Růžičkou a Lenertem nezvrátil. Hráči z náší ligy prokázali, že mohou soupeřit s každým týmem, stačí jen hrát to, na co je náš naturel stavený. Klidná síla. *14*
 • Sympatický tým to byl první čtyři zápasy. Pak ji někdo řekl, že se zápas dá vyhrát jen střelami od modré a následným šťastným tečováním. Střed kluziště jim nic neříkal a věškeré dění se smrsklo na pošťuchování u mantinelů. Úplně se vytratila kombinace, rychlé přihrávky a hlavně nápady. Vytěžit se také jistě něco dalo i ze šesti přesilovek. Co však musím také uznat je, že zápas hodně ovlivnily i nepřesnosti rozhodčích.
 • vivat sborná
 • Jednoznačně amatérská chyba předčasně oslavovaného Vůjtka,.
  Vědělo se že ve 2 skupině bude Německo překvapivě třetí a USA až čtvrtá,
  Česko mělo tedy prohrát zápas se Švýcarskem a jít na pořád slabší Německo.
  Rusko to totiž doma nemohlo vypustit abylo jasné že po letech nejslabší Švédy porazí.
  Bylo by 1 a dostalo by těžšího soupeře ono.

  Někomu se toto uvažování nemusí líbit ale MS je dlouhodobý turnaj. Tam se musí taktizovat a ne se hnát do nevýhody, Toto Vůjtek jako kormidelník nezvládl.
  • Také jsem myslel, že budeme takticky druzí, ale lavička zjevně chtěla usákům něco dokázat nebo co. Doufám, že to nebyl důsledek více se zviditelnit o hráčů toužících po draftu.
   • No možná je lepší odejít nyní po nájezdech, než později schytat od finů nebo rusů desítku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit