Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kante je i podle mě nej šestka na světě, ale poslední dobou to nepotvrzoval, jak píšete. Pomohl i příchod Mendyho, kterého si prosadil Petr Čech. Mají nyní v bráně jistotu.. Navíc je pravdou, že ta obrana se musela sehrát, což stále platí o celém týmu Chelsky. Psal jsem na jiném serveru, že to bude velký tým, až k tomu dojde, to byli ještě v lize 6. a Tuchel, což není zrovna můj oblíbenec :) ,  byl u týmu snad zápas, dva. No vyhráli už nejcennější trofej letos, což je jen příslibem do budoucna. Na papíře ten tým nemá prakticky slabinu. Možná by to chtělo ještě jednoho opravdu kvalitního stopera typu Koulibalyho (ten se teď potýkal se zraněními po tom covidu), Alaby.. Mě spíše ale překvapil Guardiola, že nedokázal s týmem, který má, nic na Chelsku vymyslet. Prakticky se k ničemu nedostali. City má už sehraný tým, realizují opravdu brutální nákupy, Pep tam musí být pod obrovským tlakem, protože s takovým týmem by měl vyhrávat trofeje nebo být ve finále v každé soutěži. Podobně na tom bude už i Solskjaer a po létě taky Chelska, pač tam taky ještě budou realizovat velké nákupy. To budou týmy, které si budou rozdělovat trofeje + zřejmě stále Bayern, který si stahuje často nadějné německé hráče z týmů Bundesligy. V tuhle chvíli je podle mě pryč éra Realu a Barči. Španělské týmy se potýkají s tíživou ekonomickou situací a budou muset kluby revitalizovat, vsadit na mladé ze svých základen spíše, než se pouštět do nějakých závodů o hvězdy s anglickými týmy. Popř. u Realu budou muset prodat některé hráče typu Hazarda, což v jeho formě nebude určitě rentabilní a celý ten obchod nepřinese určitě očekávanou bonitu, pač přišel za podstatně více. Navíc oběma španělským týmům končí jejich klíčoví stopeři Ramos a Pique. To ještě více věřím, že do toho promluví anglickým týmům takový Inter Milán, pokud tam přijde teda Allegri a naváže na tu svou éru v Juve. Jinak to bude nyní éra anglických týmů, ne náhodou už byly nyní dva ve finále..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit