Přejít na výpis diskuzí

Odměny za olympijské medaile: miliony, zkrácená vojna, ale také nic

22.8.2016 17:58
knp 2 příspěvky

V Riu de Janeiro bylo rozděleno celkem 306 zlatých medailí. Na pohled jsou všechny stejné, zlata je v každé za 600 dolarů, ale jejich hodnota se v jednotlivých zemích velmi liší. Někteří olympijští vítězové dostanou v přepočtu desítky milionů korun, jiným zkrátí vojenskou službu, některým je odměnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však to je veřejné tajemství, že nejvíc dostávají organizátoři, trenéři(započítávám i platy trenérů během přípravy na olympiádu), členové olympijských svazů atd atd... samozřejmě také si extrémně nakradou politici, kteří hry organizují... samozřejmě pořadající veřejné rozpočty se vždy extrémně zadluží a s téměř nulovou šancí dluh někdy splatit ... bo přeci veřejný peníze můžou jít do mínusu jak se komu zachce ... tedy dokud nepadne celá ekonomika ... ale to už ty politiky nebude zajímat, páč ti se na budoucnost zajistili.

    Když se to vezme kolem a kolem... je to obrovský biznis, ze kterého ti co to oddřou mají kulový a všichni kolem nich jsou ve vatě... taková zmenšenina ideálního státního blahobytu.
  • Medaile z Ria jsou nádherné .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit