Přejít na výpis diskuzí

Olympiáda v Riu může celou Brazílii srazit na kolena

24.11.2015 14:25
Petr Widenka   3 příspěvky

Není tomu ani rok a půl, co se v Brazílii konalo fotbalové mistrovství světa. Největší jihoamerická země si ale ani na chvíli neoddychla, jelikož za humny už na ni čeká další globální sportovní svátek – olympijské hry v Rio de Janeiru. Na půli cesty mezi oběma akcemi se však ukazuje, že latinskoamerický...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už nemyslím. Jsou to dnes monstrózní podniky založené na penězích a s původní myšlenkou to nemá naprosto nic společného. Sport je jen o penězích, dopingu, korupci a to zejména ten vrcholový.
    Matně si vzpomínám uspořádat olympiádu v Praze za časů pražského primátora Böhma. Kolik ale analýz, různých studií na to bylo vypracováno a kdo ty nekřesťansky vyhozené peníze zaplatil a kdo si na tom namastil kapsu.
    K čertu s takovými akcemi.
  • Pojďme udělat olympiádu v jedné zemi a to v kolébce odkud vzešla,všechny zúčastněné země by se podíleli na financování a zajištění všech věcí okolo včetně bezpečnosti,měli by tam své hotely včetně kuchyně,případný zisk si mohou rozdělit.Tím by odpadlo stavění monstrózních staveb které by po olympiádě nikdo nevyužíval,myslím že v rámci světového sportu by se objekty mohli využívat celoročně na různé celosvětové nebo evropské klání,Řecko má dobré podmínky i strategickou polohu na celosvětovou účast,zimní by se mohli odehrávat na hranici Spojených států a Kanady co vy na to?
    • Tak tohle bude možné až v komunizmu. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit