Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měnící se hodnota rublu může devalvovat výdělky, které za
    běžných okolností mohou být dvakrát až třikrát vyšší než v jiných
    vyhledávaných evropských ligách.


    Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/evropske-ligy/khl-a-cesti-hokejiste.A230724_221732_evropa_ald?zdroj=vybava_recombee


    to, co jsem psal už několikrát. Další dobrý článek, který popisuje rizika přechodu na východ, včetně nízké právní vymahatelnosti, jak v článku taky zaznívá a já taky zmiňuju. Nechápu moc čs. hokejisty, co je tam tak láká, protože tohle jsou docela zásadní věci ve fungování člověka v životě. Aby měl spoleh, že se někam v případě nějakých sporů v právním státě dovolá + aby dostal své peníze v té výši, ve které je podepsal. Tu jistotu nemají, proto jsem jim radil rychlou směnu na čínské juany a odtud až na dolary, protože v Sovětském svazu současnosti jim nikdo dolary vyplácet nebude, s devízami se tam šetří. Divím se docela, že si to prosadil (asi) do kontraktu Marcel Lička, pač ten jeho výdělek se inzeruje v dolarech.. bylo to od něj mazané.. :) ušetří za konvergenční poplatky + s dolary je v dnešním Sovětském svazu král při placení :D

  • https://www.idnes.cz/fotbal/zahranici/manchester-united-utocnik-prestup-ten-hag-rasmus-hojlund.A230725_094230_fot_zahranici_duff?zdroj=vybava_recombee

    tohle je hezký článek toho kolegy redaktora. Jednak si v něm přečtete, že server jako transfermarkt může mít každý z nás a nikdo se netrefíme do těch výsledných cifer, které určují tržní mechanismy - tzn. poptávka (představy kupujícího) vs nabídka (požadavek prodávajícího)..
    A pak už jsem kdysi psal o Martialovi, že bych ho v týmu nikdy neměl. Překvapilo mě, že si ho tam vzal kdysi Mou, protože je náročný na taktiku a osobnost hráče. Na Martialovi je příliš vidět, že není moc týmovým a těžko se s ním pracuje.Psal jsem to o něm fakt už několikrát. Protože jinak je to velmi rychlý hráč, ale když sledujete fotbal, tak se koukáte hlavně na pohyb hráče bez míče, protože z toho poznáte jeho povahu. S míčem pak dovednosti..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit