Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dívala jsem se cca 15 minut - déle to zkrátka nešlo...

    To nebyl hokej, ale parodie na tento sport...

    • Naprostý souhlas, nudné, nezáživné, bez energie. Jako kdyby na ten zápas hráči museli za trest. 

  • josef.chmela

    Naši opět nepřekročili svůj stín. Řešení vidím v sestavení mužstva pouze z hráčů naší ligy a ne z hráčů ze všech koutů světa. Pak by mohl být tým celý rok pohromadě a řádně se sehrát, případně hráče v reprezentaci měnit pouze jednou za rok.

    Již skoro měsíc čekám na pranýři za pravdu, kterou jsem psal. Byl jsem stopnut za šíření dezinformací. A za 3 týdny pak naše sdělovací prostředky dezinformaci přiznaly jako pravdu. Sláva "demokracii".

  • No, je to sport. Jinak se na měsíc loučím. Byl mi opětovně vysloven zákaz přispívání. Mějte se dobře.

    • josef.chmela

      Tak jsme na tom stejně, také nehodící se přispivatel.

      • Když budete vulgární, nadávat lidem do dobytků a urážet všechny představitele státu, tak se nic neděje. To je pro cenzory O.K.

        Potom to vytváří zdání, že veřejné mínění má stejný názor jako meinstream. Ale je to tím, že se ostatním názorům vystaví stop.  jenže to není zpravodajství, to není diskuse, to není nic jiného, než propaganda. 

    • Ja se po měsíci vracím, demokraticky mě zavřeli hubu za pravdu.

      Jinak jsem slyšel vykřikovat chvastouny, že si ja dají jako vídenský řízek.....

      • josef.chmela

        Že by další se nehodící? Cenzura se, bohužel, vrátila.

        • To je pravda - Tiscali mi smazalo několik zcela slušných příspěvků a nechalo vulgární od jiných " diskutujících"...

          Cenzura pokračuje a propagace a podpora kobliháře na Tiscali jede na 100%...

          Tak to je 🤮...

          A pokud teď dostanu stopku tak mi to Tiscali jen potvrdí...

      • Leda že bych v komentářích ke sportu dostal výjimku. Takže děkuji pěkně, alespoň ke sportu se můžu vyjádřit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit