Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://infotbal.cz/ewerton-se-vraci-zpet-do-slavie-banik-resi-prichod-stopera/

    tak Hellebranda nebo zkuste Vasila, třeba to vyjde. ;) sešivkám to dáme sežrat na trávníku, Baník bude zase silnější. na stopera jsem zvědav, mně by se líbil Králík za málo peněz a možná k němu i Knapík a pustil bych už Frydrycha, pač možná odejde Karel Pojezný, hraje teď opravdu dobře, jsem rád, že Pavel to viděl taky, pač jsem se zkraje sezony divil, že nehraje, mně se už líbil na konci té minulé. další z hráčů, které Pavel Hapal nastartoval v Baníku, v podstatě celou tu základní sestavu až na Kpoza, od toho čekám ještě podstatně více s ostrými náběhy do vápna a za obranu soupeře + kvalitními centry, které Baníku chybí.. přitom tohle potřebuje třeba Laco akutně, jinak bude dávat goly těžko, není to žádný dribler jako Abdullah nebo Kubala

    • a sešivky má opustit Igy a doufají, že jej nahradí Chaloupkem od příští sezony. No to budou muset ještě hledat, si myslím.. :) pokud ještě nezaznamená nějaký obrovský výkonnostní růst. Igy je jednoznačně jejich klíčový chlap obrany, Holeš už navíc bude postupně uvadat díky věkovým důvodům, tam Slavii začne tlačit bota, což je voda na mlýn zase Spartě, která má na stoperu ZATÍM přetlak, ale po odchodech Krejči a Viťaze už tomu tak nemusí taky být, ale furt na tom budou lépe než Slavie po odchodu Igyho a Holeše..pač mají ještě Vydryse k Asgerovi a Panymu. Ale taky budou muset někoho přivést už, pač dále tam nikoho v mládeži zatím nevidím pro 1. tým..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit