Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikomu nic špatného nepřejte, nebo se to může stát i Vám...
  • Všichni jste nuly!!!
  • Tak se mi zdá, že lékaři tu Schumachrovu rodinu pěkně podojí (ekonomicky).
  • Kolo novinarskych spekulaci se opet roztaci.
  • Nemůžu souhlasit Schumacher byl mistr a osobnost v celém světě!
    • Šumachr nejni žádnej mistr.Vždycky byl u svý stáje protěžovanej a musel vyhrát za každou cenu.To jste se na f1 nikdy nedívali?Celý je to podvod.Se sportem to nemá co dělat.
    • Jo jo,byl to mistr,to se to mistruje,když mi to jede,jak ukázal ovšem sám mistr,když to prostě nejede,je jen obyčejný řidič a ne mistr *3* *3* *3*
      • Dobře také mě štve že motory BMW tam moc nejedou. Jenže tam šlo i o pohár konstruktérů a když má stáj na to aby sypala peníze do vývoje, co na to říct? Měl prostě štěstí na monopost.
        Hele po tom co se upřesnila pravidla pro závod tak to jelo Renaultu, protože jejich motor to vydržel ale jinak R už nemusím, podvozek a elektroinstalace špatný! Motor byl po celou dobu v pořádku bez zásahu!
        Jak píšete řidič určitě, když si pamatuji čím jsem vším jezdil a vše zadní náhon, dnes s tím nikdo neumí, co je to za řidiče?
  • přes vánoce okurková sezóna, to jsem bral. Ale nechcete už s tím chlápkem dát pokoj? Nejsou snad důležitější věci na světě než jeden z tisíců, co si denně na zeměkouli nabijou kokos? *9* *11* *2*
    • tondo vlákno jsi krypl. MICHAEL SCUMACHER IST WEHLTMEISTER!!!!
      • To teda ne ne S.C. byl mistr světa,teď je to spáč roku *2* *2* *2*
    • Máš pravdu - já se včera strašně bouchla do "brňavky" a pěkně to bolelo...a na Tiscali o tom ani písmenko... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit