Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžeme být hrdi na naši G. Soukalovou.
  • Gabriela Soukalová je výborná. Pokud parafrázuji Klausův bonmot o potřebě Kožených, pak si dovolím sdělit toto: "Potřebujeme více sportovkyň Soukalových".
    • ... určitě nepotřebujeme hlupáky, kteří ji dávají do jakékoli souvislosti s výroky Klause :)))
  • Gábina je typ opravdového sportovce, který si na nic nehraje. Zkrátka ji to baví.
    Vždy úsměvná a pohledná ženská. Takže gratulace Gábi. Jsi opravdu výjimečná.
    • ... jsou zde ale čur*ci, kteří blijí na všechno, avšak na takovém póvlu vůbec nezáleží :)))
    • Jaksi reagují sportovci od PC. Tak mi ty negativa prosím zdůvodněte.
      Bude to ale těžké, takže budete kecat raději do politiky, které nerozumíte.
      Vy NIMÁNDOVÉ nesaháte Gabče ani po kotníky.
      • Nic si z toho nedělej kolaborante, já jsem si za její pochvalu také vysloužil kritiku. Člověka to mrzí, ale potom si řekne, že nejhorší je srážka s blbem a těch tu najdeš hodně. Gabča je hvězda, ať se to gaučákům líbí nebo ne. Moc jí to přeji. *3* *3* *3* *14* *14* *14*
      • ... je tvým přesným opakem, ty zakomplexovaný pomatený moulo :)))
        • Bijec pitomečků rovná se bijcem pitomečků pod narkotiky. Pod vlivem alkoholu a narkotiky a bez práce živený rodiči nebo pracákem je to ubožák.
          • ... chápu, že se nelze smířit s tím, že nemáš nejméně na 98% populace, tupče :)))
        • čím jsi prosím výjimečný TY. Je mi tě upřímně líto. A tvoje IQ = nula, ale absolutní nula.
          • ... mám tě plně ve své moci, vykecáš o svém životním stylu úplně všechno, balíku :)))
  • To, co čtu, je tristní realita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit