Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tady přece nejde o pravici, nebo levici, nebo o IQ hráčů a jejich barvu kůže...

    Tady je o sport, který by se měl hrát fér...

    A těch prasáren na hráče Slávie bylo hodně...

    • A ještě by mě zajímalo, co by jste říkali, kdyby to bylo obráceně.

      To by byl klid po pěšině co. A nebo by to byl slávistickej dobytek. Asi né co.

      Já vím, kdyby .............

    • Sport a fér. Vtip dne. Ha ha. Budíček , crrrrrrrrrrrrrrr. Vstáváme kolobezka.1. 

      Teď už jinde jsme, je to jiná vesnice.

      • No probuď se ty a čti důkladně...

        Píšu - že sport by se měl hrát fér...

    • Aha, já zapomněl že inteligentní hráči slávie hrajou vždycky jenom fér. Hmm tak to pardon. 

      Že o IQ nejde. No to je pravda. Nejde, je totiž dost nízký.

      https://www.youtube.com/watch?v=FokFrCZecNQ

      Mám hledat dál.

      • Na vojně se říká. Jeden hyperaktivní blb nadělá mnohdy větší škodu, jak celá četa vojáků. Dnes tu máme Všeználka megánka. Nic nehledej.Raději zmlkni.

        • Myslíš kedelu.

          A teď ještě tu pohádku o protikorupčním hnutí za čistší a lepší fotbal. Prosím.

  • TheGGG

    pro západ jsme jen burani z východu, které mohou dle libosti kopat, mlátit a klidně i zabít... ovšem doktor z afriky IQ60 to je elita před kterou se budou klanět.

    Slavie a celá ČR měla jasně a nahlas odsoudit útoky a napadání našich sportovců, měli podat xx žalob na ty pras*rny co se děly před a během zápasu a měli dát jasně najevo, že my tady nemáme důvod a nebudeme poklekávat před nějakým Black Lies Matter gangem.

    Radikální levičáci ze západu ať se nesnaží své komplexy hodit na nás...

    • doktor z čech IQ60 promluvil.

      Myslíte tu levičácskou slavii?

      • Prachy z pravicové číny, pravicové obohacovače IQ60 nevím odkud ( přece nejsme raristi a levičáci ), a pravicového Jardu ( ČSSD ) v čele. Hmmm. Pravicová slavie jak ze žurnálu.

  • No jo ,  ono takový setkání s pravým rodilým Finem , to je dycky zážitek ..

    • Tak to už jsme dost daleko. Zdivočelí afrikanos nám tady rozdávají karty. Jejich slovo má větší váhu než slovo evropana. Jo jen nakupujte cizokrajné kopáče do míče. A co nevidět se tady začnou množit jak tasemnice. Dělením.

      • Né, karty rozdává trapná bílá opice jménem kúdela. Né vlastně demokrati ze slávie, co nakupujou cizokrajné kopáče za čínský prachy. To je ta nerastistická Slavie, co nás obohacuje.

        Tak hlavně kur.a fandit. Ať máme víc kopáčů a bezmozci mohou projevit své IQ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit