Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Traoré pak jednal na severu Čech s
    Libercem a Jabloncem, který o něj hodně stál. Rýsovala se dohoda, pak
    ale přišel zádrhel. V čem byl problém? Pelta dluží klubu z Edenu podle
    informací Sport.cz vyšší jednotky milionů korun. A Slavia s ním má
    momentálně vztah nastavený tak, že cokoliv od ní Pelta chce, musí
    zaplatit předem.

    je to možné..?? Tak čáp už prý jede v EDENU
    😱 na sekeru, jak štamgast.. 😂

  • O to byla radost větší, když ji nikdo nečekal?Nikdo
    nám nevěřil, ani novináři či odborníci. Je to pro nás všechny velký
    úspěch. Společně jsme na Spartu vrátili to, co ji vždy zdobilo -
    mentální sílu, díky které jsme vyhrávali těsné zápasy. To bylo
    rozhodující.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/tomas-sivok-sparta-ceske-budejovice-fotbal-prvni-liga.A230619_731975_fotbal_jrv?zdroj=vybava_recombee


    no pozor, Sivi. Já jsem po těch nákupech a provětrání kabiny věřil + jsem ještě Spartu pochválil i za angažování právě Tomáše Sivoka coby přísnější element v rámci tréninků. Akorát na Adama Karabce neplatí ani on. Podle mě málo maká.. ale to musí vědět trenér a Tomáš nejlépe a něco s tím dělat, pač je to furt mladý kluk - pohovory, srážka ze mzdy s tím, že se mu peníze vrátí na konci roku do prémií, pokud pojede v tréninku naplno. Jsem fakt v šoku, že se nikam za 3 roky neposunul, ani o píď.. přitom je ve fakt kvalitní konkurenci hráčů..

  • Do Ostravy jde útočník Filip Kubala, opačným směrem Ondřej Šašinka.

    Ze Zlína odchází Hrubý.
    Před dvěma týdny pomohli k zachráně v baráži proti Vyškovu, v novém
    ročníku už nebudou za Zlín nastupovat dva důležití záložníci. Vachtang
    Čanturišvili je v Jablonci a Robert Hrubý míří do Bohemians 1905.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/ladislav-krejci-sparta-hradec-kralove-prestupy-zlin.A230619_140833_fotbal_min

    Řekli už v Bohemce Josefu Jindříškovi, že si 2x tak zaběhá v příští sezoně?? :D  Robert Hrubý totiž razí tu známou teorii, že se vrací jen ten, kdo nevěří golmanovi.. tenhle nákup trenéra Veselého upřímně, i vzhledem k náročnějším zápasům v pohárech, nechápu.. Asi chce Josefa Jindříška zničit.. :D
    Baník super posiluje, jen tak dále... :) další hráč, kterého bych bral i já, běhavý, technický, poctivý. A zřejmě šlo o ryzí výměnu, což by byl další super deal sportovního ředitele Mikloška. :)

    • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/zlin-fotbal-prvni-liga-letni-priprava-vrba.A230619_125852_fotbal_jrv?zdroj=vybava_recombee

      Zlín vypadá bohužel pro Pavla Vrbu příští ročník na padáka.. s mladýma klukama nejde hrát liga, i kdyby byli světoví do budoucna.. Jenom aby se ještě ti dva z U21 vrátili. Baník chce navíc Slončíka a jestli po něm půjdou intenzivně, tak Zlín nemá, s kým hrát. Všichni navíc odchází tuším po uplynutí smlouvy, čiže Zlín z těch switchů ani nic nemá.. Baník by možná mohl ještě rok počkat, Slon se vyhraje a Zlín asi fakt spadne a pak s nimi bude lepší jednání jako s druholigovými. Netuším, koho tam chtějí dostat, pokud nemají cash flow.. tam to vypadá jasně - Zlín, Karviná o sestup příští rok.. Pardubice věřím složí zase kvalitní kádr, byť se můžou sehrávat, tam si myslím, že s kvalitou nebude zase problém, management tam pracuje dobře i stran hostovaček + mají podepsané některé hráče natvrdo, a pokud je navíc dobře zpeněží (Janošek, Hlavatý), tak můžou nakoupit 2 slušné borce, u Janoška ještě i takové, kteří hrají i dozadu. :)

  • https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/michal-sevcik-sparta-zbrojovka-brno-prestup.A230619_093600_fotbal_jic?zdroj=vybava_recombee

    tak konečně Ševa na Spartě. Nemyslím si, že by Priske nepotřeboval 10tku do toho systému, jenom prostě Karabec nehraje nyní dobře a může být rád, že je vůbec povolený na U21, kde je konkurence a třeba takový Tomáš Ostrák je nyní s formou úplně někde jinde, hraje navíc podstatně lepší soutěž než je naše liga.. Tam trenér U21 vsadil asi na partu + tlak agenta Pasky podle mě je neustálý, nicméně přidat musí hlavně Adam. Tahle konkurence by mu měla pomoci, anebo ho to úplně oddělá a Sparta ho bude muset ještě uprostřed sezony upíchnout někam na hostovačku, aby nezhasl úplně.
    Já to spíše očekávám tak, že ho Ševa přibije na lavičku, než že by tomu mělo být naopak. Ani nějak nebude mít nevýhodu v tom nasávání automatismů, pač Karabec se nemohl dostat většinu sezony vůbec do sestavy, natož aby nějaké automatismy s tím základem Sparty budoval, tzn. mají stejné startovní čáru. Od desítky ale čekám, že zapadne hned, pač tenhle hráč tvoří hru týmu..

  • Mezi slepými jednooký králem. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit