Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klub
    informoval, že metráček Podhajský, který hrál fotbal jen na počítači, na
    jaře nastoupí za ústecký tým. Za půlmilionový sponzorský příspěvek mu
    měl místo v sestavě koupit jeho táta a vedení klubu plánovalo, že ho na
    hřiště pustí za rozhodnutého stavu na deset minut. „Půl milionu na zemi
    neleží,“ opakoval prezident klubu Přemysl Kubáň.

    Příběh
    se rozletěl do světa a Podhajského – studenta práv a zaměstnance
    Viagemu – bombardovali lidé i fotbaloví agenti kupou zpráv.
    Byť ho klub
    skutečně zaregistroval na Fotbalové asociaci České republiky, bylo
    neudržitelné, aby to klub dotáhl do konce, aniž by se provalil skutečný
    smysl jeho bizarní akce.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/domaci-souteze/fotbal-mystifikace-usti-nad-labem-podhajsky.A230918_081058_fot_dsouteze_pbi

    všichni jsme překvapeni..😱my jsme tady kvůli tomu odhalení drželi celou dobu hladovku.. V textu jsem zvýraznil to, čím tomu klukovi organizátoři téhle marketing akce vůbec nepomohli v jeho boji s poruchou jáství.. což nedomysleli. čiže na jednu stranu údajný boj proti protekci, na druhou poškození psyché toho kluka, který žije nyní ve stresu, jak se to rozjelo. A celé rovná se - šlo o marketing firmy jako merito.. prostě se jim nechtělo platit za inzerci  (P.R. články) v médiích.. takhle o tom někteří slabší novináři s nízkou loajalitou vůči zaměstnavateli, který z inzerce žije (financuje jejich mzdy), psali do aleluja a skočili jim na špek a ještě toho kluka ponižují - viz výše (označení metráček).. tihle lidé s výraznou nadváhou už takhle na ulici koukají do země, protože vyčnívají z davu, tady klukovi zařídili, aby byl fakt vidět... pro zisk... více takových akcí z 90tek (Jonák v růžovém autě s medvědem po Praze).. jsem zvědavý, kdy někdo vytáhne boj proti těmto marketing akcím.. :D

    • do toho ještě organizátoři tohohle marketingu úplně zbytečně otravovali svaz s registrací hráče, u kterého dopředu věděli, že za ně nenastoupí. K tomu by se měl asi vyjádřit někdo z technického oddělení svazu, nebo přímo předseda Fousek, jak tohle hodnotí, a jaký marketing to vysílá zase naopak čs. fotbalu do světa. Pač spousta těch médií ve světě už o tom psát dále třeba nebude, pač potřebovali prodat, což se stalo, někteří se možná stydí, že na to skočili a hlavně západní myšlení může fungovat tak, že už dále prostě těmto failům zelenou dávat nebudeme, pač proč bychom jim dělali reklamu zadarmo. Noviny jsou furt od toho totiž, aby lidi informovali pokud možno věrohodně a pravdivě. Kdyby si měli vymýšlet novináři od stolu, tak to za chvíli nikdo nečte, výjma teda příznivců sci-fi nebo časopisu HROM, který jsem si kupoval (ale s tím jsem tehdy do toho šel, že to mám pro srandu do školy :)  kuriozity ze světa, oni to měli i v marketingu jako medium), pač všichni máme dost jiné práce ve dni než číst fantazie..

  • https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/adam-benak-plzen-premiera-trinec-tomas-vlasak.A230913_100050_hokej_ivt

    tohle je super úvaha Plzně, že ho chce hrát v konstruktivních lajnách.. má nízkou výšku, v té čtvrté by mohl i narážet na rozbíječe z řad soupeře a ještě to od nich schytat, byť ty rozbíjecí 4 lajny se hrají i na konstruktivní 1., 2. útoky, ale ve 4. lajně by to fakt nemělo smysl, aby dostával jen 7 min. za zápas, to by musel kombinovat určitě s juniorskou ligou, aby měl vytížení. Plzeň to dělá s mládeží dobře, Libe a Kometa podle mě taky. Třinec by jim mohl dávat více šancí v áčku, byť mají ambice. VYhrávají juniorskou extraligu, tam by to dávalo smysl ještě více, aby nehráli jen Chance ligu ve Frýdku.

  • https://www.sport.cz/clanek/hokej-reprezentace-hadamczik-vzkazuje-mladym-kluci-zustante-doma-budou-na-vas-chodit-deda-a-babicka-chce-limit-pro-cizince-5012842

    o tom jsem psal nedávno, že bude nutností zavést ty limity pro cizince, aby to i ambiciozní kluby motivovalo nasazovat mladé kluky. Jedině tak. Teď by se tady ohráli, pač extraliga bude podle mě díky té sovětské invazi nejkvalitnější za posledních několik let tím, že i sem přišli kvalitní hráči + někteří jako ti matadoři v Budějkách nebo Třinci ještě pokračují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit