Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nastrkejte všechny uprchlíky také do hlediště na MS ve fotbale ve Francii a o poločase postavte kolem Evropy čínskou zeď nebo americkou a´t Kalousek nevzlyká.....hlavně vysokou *15*
  • A kdy si zapracují?
    • Fu,j ti přece nebudou pracovat. Na to budou mít otroky z Evropy. Pokud se jim to nebude líbit tak " brouku šmik".
  • Vy zíráte my zíráme a imigranti budou závodit...za co pane... *8*
    • za bleší cirkus na kolečkách.....za království nebeské *15*
  • Hlavně ať se z olympiády už nevracejí ani do EU ani nikam jinam.Kdyby odjeli závodit všichni co tady jsou,bude dobře.Tedy jestli ještě mají na lodní lístek.
  • bylo by demokratické a humání kdyby si i naši cikáni mohli zazávodit také bez kvalifikace *15*
    • To nejde dostávají málo soc. dávek na trening.
  • " Přivítáním těchto sportovců na olympijských hrách chceme dát naději uprchlíkům na celém světě,“ prohlásil předseda MOV Thomas Bach."
    .
    Naději na co?
    Proč se každý blbeček snaží toho druhého trumfnout větší pitomostí, kterou vypustí z huby?
  • blegh
    Západní civilizace je v hajzlu a my s ní.
    • Psst, ti naši zloději a politici to ještě nevědí.
    • Ty seš tam už dávno; patrně píšeš z CCCP.
      • a ty z kozího kanclu IT kozomrde
    • vidím to úplně stejně *10*
  • Jste připraveni na imigranty? Já ano.

    Koupila jsem si kalhotky s nápisem - chci být obohacena nejen kulturně! *14* *14*
  • janjosef.stika.5
    Vážená "elito" světa,ještě mám pro vás jeden návrh. Protože ti imigranti jsou prý samý doktor a inženýr,nařídil bych, aby povinně u každé neurochirurgické operace mozku byl v týmu operatérů alespoň jeden imigrant (zejména,pokud by operovali váš mozek)
  • Doufám, že tyto jakoby sportovce si zaplatí členové Ol.výboru z vlastní kapsy. Asi jim na to přidá i Sobotka ale z našich peněz, na to je frajer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit