Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Jako za mě je to dneska už naprosto etablovaná část kultury, respektive pop kultury. Já sice nejsem žádný velký hráč, maximálně si čas od času pustím GoodGame Empire nebo něco takového jednoduchého. Ale je pravda, že pravidelně kupuji nové konzole, prootže jednou za měsíc mě to chytne a strávím na tom třeba sobotu. A pak teda taky u nás hrajou děti. :) 

  • Sport by měl být spíše zájmovou činností než bezhlavou honbou za penězi, tituly, medailemi...
  • Urcite je vetsi zabava fandit treba fotbalu kdy se ve skutecnosti nestretavaji hraci ani kluby jako treba Spata a Banik ale mnozstvi penez, ktere se do toho ci onoho klubu nasypou:-)
  • Tady nám zase někdo tlačí pitominy do hlav :-))
  • Smutné, velmi smutné zjištění, které s sebou přinesla doba.... *12*
    • ? jako že cyklistika je třeba lepší? jakože hrdinou nemá být počítačový hráč, ale "profi sportovec"? třeba Armstrong? *1* nebo tisíce dalšich co zobou? jako že ti u počítače nemaj svaly zatímco "sportovci" ano? vážně a na jak dlouho? v 35 jsou ti vyrcholový sportovci většinou invalidé a všichni maj totálně zhuntované zdraví, klouby v hajzlu atd. podle sportu, možná krom šachistů to je taky sport... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit