Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč nefungují komentáře na zprávách i jinde ?Znamená to snad cenzuru ?
  • v tom případě všechny mega chytrý baby z historie byly ještě lepší než sme si mysleli když z takovou mozkovou hmotou dokázaly víc než sebe chytřejší muži :DDD soráč ale já si tuhle poznámku odpustit nemohla *2* dal si mi tu šanci na stříbrnym podnose *1*
  • Hezky řečeno *1* tohle tomu mýmu polovičákovi řikám pořád :D jediný s čim ale fakt musim souhlasit je tohle:

    Hodiny v obchodních centrech bez jediného úlovku? Pro muže ztracený čas, ale nás to baví. A hlavně všechny víme, že si některé věci musíme zkoušet proto, abychom si uvědomily, jak blbě v nich vypadáme a přestaly o nich snít

    bohužel se tam dostanu jednou za rok *15* ale pak to právě stojí za to :DD ou jéé
  • K bodu o společném chození na záchodky - Hermiona Grangerová jednou šla na záchod sama a co se nestalo.....zaútočil na ni troll. *5*
  • ....bůh si prohlédl muže, kterého právě stvořil a řekl si, že to zvládne ještě jednou a lépe .. :):):) toliko k "žebru *1* "
  • úplná pravda , plně s Vámi souhlasím.. *2*
  • Blahořečte pánové menší mozkové hmotě, protože díky tomu dodnes rodíme a vy proto můžete stále rozsévat a posléze vést nekonečné žoviální řečičky, které pokud zůstávají v rozumných mantinelech, se dají vydržet a je to oboustranně vlastně docela sranda *1* . Vsadím se, že příští článek bude opačný, ale ............ 10 věcí, které muži dělají a rozumné ženy pochopí....... *5*
  • Stačí si pořídit děti a k tomu rodinnou firmu a na výše zmíněné věci včetně nějaké společné dovolené,když jeden musí vždy zůstat pracovat ve firmě, nebude ani pomyšlení. Peníze se rozkutálejí tak rychle, že často nestihnete si koupit ani sebemenší maličkost pro sebe, protože víte, že investice do dětí je to nejlepší. Místo svetříků a balerínek vás spoustu času a úsilí bude stát sehnat 14 letému kulukovi boty číslo 39-40, zvláště pokud půjde o boty určené na sport třeba běhání. Hodit na sebe nějaký jiný obličej bude naprostá ztráta času, protože ráno při vypravování 3dětí+1+ vaše maličkost je dobrá každá minuta.
    I když to samozřejmě tak extrémně fungovat nemusí, stejně jako to nemusí být lék, protože mnohé ženy ani s dětmi neobětují nic ze svého luxusu a pohodlí.
    Jediné, co skutečně dělám, je že telefonuji, když je manžel na delší cestě, bláznů totiž po silnici jezdí dost a nevídím na tom nic zlého, pokud to není tedy telefonování s minutovou frekvencí typu: Miláčku mě se po tobě stýská a co že děláš..... *3*
  • Moje ne.
  • Díky přírodo za to, že moje drahá polovička patří do skupiny těch normálních *1*
  • Takové starosti na mou hlavu.Myslím že se najdou i takové,co jsou normální.Popravdě těch je ale málo.Většinou převládají tzv.blbky,co řeší věci absurdní.Krom toho jsou i zakomplexované a tím nepoužitelné.Co bychom pánové chtěli,jaký to je zázrak,když "je to jen z našeho žebra" a k tomu 20g mozkové hmoty méně. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit