Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoro bych přidal osmý důvod, jak se zbavit partnera. Často před ním zdůrazňujte, jaké jste měla před ním skvělé partnery !!! To dokáže asi víc, než všech sedm předchozích způsobů dohromady. Zkrátka, jako to říkávala v kresleném seriálu "Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy" jeho manželka: Proč já pitomá jsem si tenkrát raději nevzala Pištu Hufnágla" !!!
  • A ještě něco:
    Muž je kočičí povahy, toho je potřeba přilákat a né odplašit.
    Nejlépe tak, aby měl mj. doma stále plné misky. *14* *14* *14* *14*
    • Tak k tomu přidám jeden "vojenský" vtípek: " Potkají se dva kámoši v zeleném a ten první říká: Těbůch, tak jsem tě viděl s parádní blondýnou. Jak jsi s ní daleko ? Ále to je platonická láska ! A jak platonická ??? No, furt v posteli a večeře nikde " !!!
    • Kočičáku, bacha, aby tě nevykastrovala a nevykopla na dvorek *3* Prý moc pelicháš a nechceš žrát myši *2*
  • Tak tohle nesesumírovala určitě ženská. Jak je to napsané, tak je to pravda. Je ještě doplním zvyk žen vybavovat se s kde kým a nechat toho svého trčet třeba v půli náměstí jako "tvrdé Y."
    • Tak ho má "odložit" do hospody a pak za něj zaplatit útratu. Po čase jí to zaručeně přejde. *2* *2* *2* *2*
  • ...nejdříve si laskavě ujasněte, co je opravdové přátelství!
  • Ale papučový fanda fotbalu je zaručeně vypatlanec.
    • I ten co chodí na Slávii nebo na Baník *2* *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit