Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do práce to mám z bytu na vrátnici pěšky tři minuty, další dvě minuty přes dvůr k autu. ( Dělám řidiče)
    Vstávám nejčastěji ve 3:15, vyjet se služebním autem musím nejčastěji ve čtyři.
    Nesnídám, do spícího žaludku bych nic nedostal, na cvičení není pochopitelně taky čas, ráno se musím pomalu dostat z postele, vyprázdnit se, hygiena, oblékání, vypravit se.
    Rychleji to nejde, vyletět za deset minut z postele před dům, to by mne zabilo.
  • Děláš to dobře,ale na ten ranní s.x jsi zapoměla.
  • Koukam, ze madam asi chodi do prace na jedenactou nebo je rentierkou ci zlatokopkou. Kdyz ma cas pul hodiny cvicit, osprchovat se, nalicit, dat si vydatnou snidani a pak byt jeste plna energie. Ostatne pul hodiny cviceni denne teda neni nic moc, ja cvicim vecer dve hodiny, to je tak akorat. Rano cvicit teda nedokazu. Kdyz si predstavim, jak v sest lezu nasrana z postele a jeste napul ve spanku nutim ztuhle telo k sportovnimu vykonu, tak uz jen pri te predstave se mi otaci zaludek. Pak rychle hop pod sprchu a varit snidani. Uz tohle jenom, vcetne uvedeni tela do civilizovane podoby, musi zabrat tak hodinu a pul. A abych v ramci zdraveho zivotniho stylu posnidala POMALU a "nezdrave nehltala", to je dalsi pulhodina. Takze suma sumarum dve hodiny. A to nepocitam peci o rodinu, ze jo. Tak to abych v ramci zdraveho zivotniho stylu nechodila vubec spat, abych to vsechno stihla a byla v sedm v praci. Jooo tomu se rika zdravym zivotnim stylem k trvale invalidite! Madam, co tento clanek psala, je jenom rozezrana plkna, co si nevidi do huby. *1*
    • To jsem ještě nezažila... Takže někdo, kdo ráno cvičí, je "rozežraná plkna, co si nevidí do huby a madam, co chodí do práce na jedenáctou"? ...asi se madam dobře učila... *2*
  • Správné je se místo raního cvičení věnovat s.xu.Neboť je psáno v koránu,nejlepší je to poránu.Kdo tomu nevěří,ať si to prověří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit