Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsem měl velké problémy s ekzémem a dlouho mi nemohlo vůbec nic pomoct. ak jsem ale z jídelníčku vypustil některé věci jako je třeba mouka a začal používat i CBD olej, který mi doporučila moje kamarádka. Nakonec kombinace zlepšení stravy a cbd oleje hodilo tělo do rovnováhy, takže se problém s ekzémem začal vytrácet, až nakonec zmizel nadobro.

    • S těmi potravinami určitě máte pravdu. Já například zjistil, že mně ekzém dost zhoršuje cukr, takže jsem se ho taky pokusil co nejvíce omezit. Jinak za ty CBD oleje se musím přimluvit. Užívám už cca rok olej od https://www.cbdcko.cz/cbd-oleje-a-kapky/ a taky to pomáhá. Myslím si, že CBD olejem tedy určitě člověk také nic nepokazí.

  • Atopický ekzém může být veliký problém, ale není to neřešitelná věc. Pokud vám třeba například něco říká CBD olej nebo CBD mast, určitě bych vám doporučil vyzkoušet třeba to. Nám to doma velice pomohlo a to jsme ani nemuseli k nějakému doktorovi :) Začněmě trochu využívat to, co nám dává příroda.

  • Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie způsobující zánětlivé poškození střev. To následně způsobuje zhoršené vstřebávání důležitých živin z potravy, což přispívá ke zhoršení imunity a výskytu mnoha dalších chronických onemocnění včetně ekzémů. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých živin, máte v těle nedostatek. Následně poradím, jak si je doplnit a upravit si stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit