Přejít na výpis diskuzí

Barevná bunda, halenka a sukně. Tři podzimní kousky oblečení, které nezklamou

5.12.2018 21:22
Inzerce 3 příspěvky

Babí léto pomalu říká sbohem a o slovo se hlásí opravdový podzim. Ranní mlha, mráz, ale i odpolední lehké sluníčko. Co si obléct, když ještě chcete trávit čas venku a být šik? Více vrstev, barev a teplejší materiály. Není nic jednoduššího.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • macinan

    Je pravda, že pořádně teplá bunda je prostě základ. Zvlášť v tomhle počasí. Osobně ale přehnaně barevné oblečení moc nenosím, nebo spíš jej neumím nosit. Před pár měsíci jsem například sháněla nějakou bundu na zimu a při výběru jsem vsadila na klasickou černou. Tím člověk prostě nikdy nic nezkazí.

  • ivanka386

    Souhlasím s Karolajn. Ta bunda vypadá vážně dobře. Podobnou si před časem pořídila jedna moje kamarádka. Jen s tím rozdílem, že ta její je těhotenská. Mám pocit, že ji kupovala tady: https://www.happymum.cz/0,tehotenske-kabaty-a-tehotenske-bundy.html Do klasické bundy by se bohužel už se svým bříškem asi nevešla. :)

  • Ta bunda vypadá fakt skvěle. Asi se nechám inspirovat a koupím si na jaro nějakou pěknou. Alespoň se budu mít na co po zimě těšit. Zkusím se mrknout do second handu https://www.onlinesekac.cz/ tam si vždycky vyberu nějaké pěkné oblečení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit