Přejít na výpis diskuzí

Barevná bunda, halenka a sukně. Tři podzimní kousky oblečení, které nezklamou

5.12.2018 21:22
Inzerce 5 příspěvků

Babí léto pomalu říká sbohem a o slovo se hlásí opravdový podzim. Ranní mlha, mráz, ale i odpolední lehké sluníčko. Co si obléct, když ještě chcete trávit čas venku a být šik? Více vrstev, barev a teplejší materiály. Není nic jednoduššího.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak s tímto úplně souhlasím. Halenka a bunda jsou už dlouho nedílnou součástí mého podzimního šatníku Je ale pravda, že občas to chce i něco jiného. Já například když hledám nějakou tu módní inspiraci (nejen na podzim), tak vždy zamířím sem: https://www.modio.cz/magazin Co se týče výběru oblečení, tak už jsem odtud pochytila spoustu dobrých tipů. 

 • sanskrybastr

  No, moje přítelkyně třeba na sukně nedá dopustit. Na podzim a přes zimu je moc nenosí, ale přes léto prakticky nenosí nic jiného. Má jich doma tolik, že už se jí pomalu nevedou do skříně. A to se toto léto chystá kupovat ještě další. Jsem zvědavý kam je dá.

 • macinan

  Je pravda, že pořádně teplá bunda je prostě základ. Zvlášť v tomhle počasí. Osobně ale přehnaně barevné oblečení moc nenosím, nebo spíš jej neumím nosit. Před pár měsíci jsem například sháněla nějakou bundu na zimu a při výběru jsem vsadila na klasickou černou. Tím člověk prostě nikdy nic nezkazí.

 • ivanka386

  Souhlasím s Karolajn. Ta bunda vypadá vážně dobře. Podobnou si před časem pořídila jedna moje kamarádka. Jen s tím rozdílem, že ta její je těhotenská. Mám pocit, že ji kupovala tady: https://www.happymum.cz/0,tehotenske-kabaty-a-tehotenske-bundy.html Do klasické bundy by se bohužel už se svým bříškem asi nevešla. :)

 • Ta bunda vypadá fakt skvěle. Asi se nechám inspirovat a koupím si na jaro nějakou pěknou. Alespoň se budu mít na co po zimě těšit. Zkusím se mrknout do second handu https://www.onlinesekac.cz/ tam si vždycky vyberu nějaké pěkné oblečení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit